KANCELARIA RADCY PRAWNEGO RADOSŁAW MICEWICZ-KŁODA poszukuje osoby do stałej współpracy na stanowisku RADCY PRAWNEGO

Zakres obowiązków:

 Bieżąca obsługa prawna Klientów Kancelarii.

Wymagania podstawowe:

  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego i procedury cywilnej;
  • umiejętność formułowania argumentacji prawnej;
  • umiejętność rozwiązywania kazusów z różnych dziedzin prawa;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, dobra organizacja pracy.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość prawa kontraktów;
  • znajomość prawa budowlanego;
  • znajomość prawa administracyjnego;
  • znajomość prawa zamówień publicznych.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji;
  • bardzo dobre warunki pracy;
  • praca w przyjaznej atmosferze.

CV prosimy przesyłać do dnia 31 marca 2023 roku na adres e-mail: rmicewicz@micewicz-kloda.pl

Prosimy o umieszczenie na dokumentach poniższego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, przez administratora danych, tj. Kancelarię Radcy Prawnego Radosława Micewicza-Kłodę, 80-377 Gdańsk, ul. Bora Komorowskiego 86A/2, w celu realizacji procesu rekrutacji.