Kancelaria Radcy Prawnego Pawła Foltmana poszukuje do zespołu Studenta V roku / Aplikanta I roku

Nazwa stanowiska: Prawnik – Aplikant I roku / Student V roku

Opis stanowiska: Poszukujemy do naszego zespołu Aplikanta I roku lub Studenta V roku. Kancelaria zajmuje się przede wszystkim kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych. W zakresie obowiązków na oferowanym stanowisku znajdują się bieżąca obsługa Klientów kancelarii oraz administracyjna obsługa kancelarii.

CV proszę przesłać na adres e-mail: biuro@kancelariafoltman.pl

Ogłoszenie jest ważne do dnia 30.09.2021r.

Administratorem danych osobowych jest radca prawny Paweł Foltman prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Pawła Foltmana, ul. Sienkieiwcza 23/14, 81-811 Sopot, nr wpisu: GD/GD/2846.

Dane osobowe zbierane są w celu przeprowadzenia aktualnego procesu rekrutacji.

Na zasadach określonych przepisami o ochronie danych osobowych ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ponad to ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.