Kancelaria Radcy Prawnego Judyta Fiałkowska – Dąbrowska zatrudni aplikanta/aplikantkę I, II lub III roku.

Kancelaria Radcy Prawnego Judyta Fiałkowska – Dąbrowska z siedzibą w Gdańsku, specjalizująca się w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, prawa gospodarczego oraz dynamicznie rozwijającym się działem w zakresie obsługi prawnej spraw z zakresu kredytów frankowych, zatrudni aplikanta/aplikantkę I, II lub III roku.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie pism procesowych oraz opinii prawnych w szczególności z zakresu prawa cywilnego, prawa spółek handlowych oraz spraw z zakresu kredytów frankowych;
  • reprezentacja klientów Kancelarii podczas rozpraw w sądach, negocjacjach i mediacjach;
  • przygotowanie i opiniowanie projektów umów handlowych;
  • czynności administracyjne;
  • pozostałe wsparcie w ramach bieżącej obsługi klientów Kancelarii.

Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B;
  • elastyczny czas pracy;
  • pracę w zespole specjalistów, gwarantującą stały rozwój zawodowy i nabywanie doświadczenia;
  • dogodną lokalizację.

Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: j.dabrowska@kancelariajfd.pl.

Oferta ważna do 30 listopada 2021r.