Kancelaria Radcy Prawnego Jana Pettke w Gdańsku nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim I/II roku aplikacji radcowskiej.

Wymagania:
– aplikacja radcowska I lub II rok aplikacji,
– doświadczenie w pracy w kancelarii lub dziale prawnym przedsiębiorcy,
– znajomość prawa cywilnego procesowego oraz postępowania egzekucyjnego
– mile widziana znajomość języka angielskiego
– bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office oraz systemów informacji prawnej

Obowiązki:
– bieżąca obsługa prawna dla Klientów Kancelarii,
– sporządzanie projektów pism procesowych, opinii prawnych, umów,
– prowadzenie postępowań sądowych (z szczególnym naciskiem na post. cywilne i gospodarcze) oraz egzekucyjnych,
– inne doraźnie zlecone czynności w zakresie obsługi Kancelarii,

Oferujemy:
– możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,
– dużą różnorodność prowadzonych spraw

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym z tytułem „ogłoszenie o pracę” na adres e-mail Kancelarii: kancelaria@kancelariapettke.com

Prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oferta nieaktualna od: 12/06/2020