Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stępień z siedzibą w Gdańsku w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojego zespołu: aplikanta/aplikantki I roku aplikacji radcowskiej lub studenta IV lub V roku studiów prawniczych:

Do obowiązków aplikanta będzie należeć:

– bieżąca obsługa kancelarii,

– obsługa prawna klientów kancelarii,

– sporządzanie umów, opinii prawnych i pism procesowych,

– przygotowywanie dokumentów korporacyjnych.

Wymagania:

– aplikant/aplikantka I roku aplikacji radcowskiej lub student IV lub V roku studiów prawniczych,

– bardzo dobra znajomość prawa cywilnego i procedury cywilnej;

– umiejętność analizy problemów prawnych oraz szukania rozwiązań w oparciu o dorobek doktryny i orzecznictwa sądowego;

– dobra organizacja czasu i pracy własnej;

– pełna dyspozycyjność, zdecydowanie, samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność;

– komunikatywność, elastyczność i umiejętność pracy pod presją czasu;

– znajomość programów pakietu MS Office;

– znajomość języków obcych, w szczególności języka angielskiego.

Osobie, która dołączy do naszego zespołu oferujemy:

– pracę w dynamicznym, szybko rozwijającym się zespole,

– zdobycie doświadczenia zawodowego oraz możliwość rozwoju.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny na adres e – mail: sekretariat@kancelaria-annastepien.pl w tytule wpisując „APLIKANT/STUDENT”.

Okres ważności ogłoszenia – do dnia 31 lipca 2020 roku

Kancelaria zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Składających aplikacje prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Radcy Prawnego Anna Stępień udzielonych przeze mnie danych osobowych w związku z prowadzonym procesem rekrutacji –  art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Oferta nieaktualna od: 31/07/2020
Odpowiedz na ofertę