Kancelaria Radcy Prawnego  Agata Szyszkowska w Gdańsku podejmie współpracę z  aplikantem radcowskim w ramach patronatu.

Od kandydatów oczekujemy:

• pozytywnego podejścia do wyzwań i pracy w zespole;
  • dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności;
  • lojalności i zaangażowania..

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV  na adres biuro@kancelaria-szyszkowska.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Nazwa stanowiska Aplikant Radcowski
Opis stanowiska Pomoc radcy prawnemu w sporządzaniu pism procesowych, uczestnictwo w rozprawach, objęcie patronatem
Adres mailowy biuro@kancelaria-szyszkowska.pl, 508-134-801
Data ważności oferty 31.12.2021