Kancelaria Radców Prawnych Zbigniew J. Wojciechowski i Wspólnicy S.C. w Gdańsku podejmie stałą współpracę ze studentem/tką V roku/ aplikantem/tką I roku aplikacji radcowskiej

Kancelaria Radców Prawnych Zbigniew J. Wojciechowski i Wspólnicy S.C. w Gdańsku podejmie stałą  współpracę ze studentem/tką V roku/ aplikantem/tką I roku aplikacji radcowskiej.

Oferujemy interesującą pracę w przyjaznym zespole, komfortowe stanowisko pracy, możliwość rozwoju zawodowego, płacę adekwatną do zajmowanego stanowiska, w tym możliwość dodatkowego wynagrodzenia w zależności od zaangażowania i uzyskanego stopnia samodzielności a także możliwość partycypacji w kosztach aplikacji.

Oczekujemy dobrej znajomości prawa cywilnego i handlowego, znajomości pakietu Office i systemów informacji prawnej, zaangażowania, komunikatywności, dobrej organizacji pracy własnej, staranności, dokładności, samodzielności w podejmowaniu decyzji.

Dodatkowym atutem będą: doświadczenie w pracy w kancelarii prawniczej, znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat. B.

Prosimy kierować zgłoszenia pod adres mailowy: zbigniew.wojciechowski@interia.pl

Oferta ważna do 31 grudnia 2022 r.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kancelarię Radców Prawnych Zbigniew J. Wojciechowski i Wspólnicy S.C.  z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego  przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Kancelaria Radców Prawnych Zbigniew J. Wojciechowski i Wspólnicy S.C.  z siedzibą w Gdańsku ul. Św. Ducha 101/103/1B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, jednak ich brak uniemożliwi realizację celu, w jakim zostały przekazane, tj. uczestnictwo w procesie rekrutacyjnym