Kancelaria Radców Prawnych Pettke Magdalena Pettke Jan Pettke s.c., z siedzibą w Gdańsku, nawiąże stałą współpracę z aplikantem radcowskim lub radczynią/radcą prawnym

Kancelaria Radców Prawnych Pettke Magdalena Pettke Jan Pettke s.c.,

z siedzibą w Gdańsku, nawiąże stałą współpracę z aplikantem radcowskim lub radczynią/radcą prawnym.

Miejsce wykonywania pracy: Gdańsk-Brzeźno

Wymagania:
– aplikacja radcowska I lub II rok aplikacji,
– radca prawny
– doświadczenie w pracy w kancelarii lub dziale prawnym,
– mile widziana znajomość języka angielskiego
– bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office oraz systemów informacji prawnej
– umiejętność pracy w grupie
– komunikatywność

Obowiązki:
– bieżąca obsługa prawna dla Klientów Kancelarii,
– sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych, umów,
– prowadzenie postępowań sądowych (z szczególnym naciskiem na post. cywilne i gospodarcze) oraz egzekucyjnych,
– inne doraźnie zlecone czynności w zakresie obsługi Kancelarii,

Oferujemy:
– możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,
– dużą różnorodność prowadzonych spraw

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym z tytułem „ogłoszenie o pracę” na adres e-mail Kancelarii: kancelaria@kancelariapettke.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.