KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH “HAŁOŃ I KUCHARSKI” SP. P. poszukuje osób do współpracy na stanowisko radcy prawnego/aplikanta radcowskiego/prawnika/doradcy podatkowego.

Opis stanowiska: sporządzanie pism, analiza umów, bieżące doradztwo w zakresie prawno-podatkowym, kontakty z urzędami i sądami.

Kluczowe wymagania:

− biegła znajomość języka angielskiego,

− doświadczenie w pracy w kancelarii

Dodatkowym atutem będzie prawo jazdy i własny samochód.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kierowanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres:

Kancelaria Radców Prawnych
„Hałoń i Kucharski” sp.p.
Kartuska 314
80-125 Gdańsk
z dopiskiem “Oferta pracy”

lub

office@hklegal.pl

Bardzo prosimy aby CV lub listy motywacyjne zawierały sformułowanie “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Na oferty czekamy do 31.10.2021 r.. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.