Kancelaria Radców Prawnych Galiński & Kleina Sp. p. z siedzibą w Gdańsku zatrudni Aplikanta Radcowskiego / Adwokackiego lub Prawnika

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku zaangażowana będzie do wsparcia Zespołu Kancelarii w toku obsługi zleconych spraw. Prawnik odpowiedzialny będzie za sporządzanie projektów zróżnicowanych w tym m.in.: pism procesowych, analiz prawnych oraz dokumentacji prawnej. Do obowiązków prawnika należeć będzie także opracowywanie porad dla klientów Kancelarii oraz świadczenie bieżącego doradztwa prawnego. Aplikant będzie wykonywał, pod nadzorem radców prawnych, także inne czynności związane ze świadczeniem usług doradztwa prawnego, tak jak: przeprowadzanie analiz prawnych, kwerend orzecznictwa oraz literatury prawniczej. Poszukujemy osoby nastawionej na rozwój zawodowy oraz zainteresowanej pogłębianiem wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych.

Poszukujemy osoby:

  • zainteresowanej intensywnym rozwojem zawodowym w obszarze prawa marketingu, reklamy, cywilnego, gospodarczego, handlowego oraz podatkowego
  • gotowej do podejmowania nowych wyzwań zawodowych
  • umiejącej wyrażać swoje poglądy w sposób logiczny, konkretny oraz przejrzysty
  • skrupulatnej, sumiennej i dokładnej

Wymagania:

  • absolwent Prawa lub Aplikant radcowski / adwokacki I roku (od stycznia 2021 r.),
  • praktycznego doświadczenie w kancelarii prawnej, dziale prawnym przedsiębiorstwa lub instytucji publicznej, związane ze stosowaniem prawa, także praktyki zawodowe, będzie atutem jednak nie jest warunkiem koniecznym;
  • zdolność analitycznego myślenia oraz precyzyjnego wypowiadania się;
  • dostępność 5 dni w tygodniu (zwolnienie na zajęcia na aplikacji);
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • współpracę w wymiarze 1 etatu (umowa o pracę)
  • pracę w doświadczonym oraz przyjaznym zespole prawników, przy realizacji zróżnicowanych, innowacyjnych projektów
  • możliwość zdobycia specjalistycznego doświadczenie w obszarze doradztwa podatkowego
  • warunki do rozwoju umiejętności zawodowych przy wsparciu doświadczonych radców prawnych oraz doradcy podatkowego
  • możliwość pracy przy obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz zdobycia doświadczenia w relacjach biznesowych m.in. w ramach współpracy Kancelarii z organizacją Pracodawcy Pomorza
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności; premie okresowe uzależnione od realizacji wyznaczonych zadań
  • doskonałe warunki pracy: biuro kancelarii zlokalizowane jest w Śródmieściu Gdańska, w klimatyzowanym centrum biurowym

Oferta pracy skierowana jest do kobiet oraz mężczyzn posiadających odpowiednie wykształcenie prawnicze.

Kancelaria pracuje m.in. dla: i360 Sp. z o. o.; Marie Zelie S.A., Dental Sense Sp. z o. o. Sp. k.; RUNMAGEDDON (Extreme Events Sp. z o. o.); Grupa BUD-INVEST; Czerwona Skarbonka (Total Credit Sp. z o. o.); INKUBIT Business Solutions Sp. z o. o., Fundacja Wcześniak Rodzice Rodzicom; Interticket Polska Sp. z o. o.;  NIPPON SEIKI (EUROPE) B.V. Sp. z o. o. Oddział w Polsce czy też PDTec Sp. z o. o.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy:

biuro@gklaw.pl

w terminie do 9 października 2020 r.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje.

Kancelaria gwarantuje całkowitą poufność procesu rekrutacyjnego.

Zgłoszenie powinno zawierać zgodę kandydata na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego przez Kancelarię Radców Prawnych Galiński & Kleina Sp. p. z siedzibą w Gdańsku, KRS: 0000726484, NIP: 5833297943, REGON: 36990860100000.

Oferta nieaktualna od: 09/10/2020