Kancelaria Radców Prawnych Galiński & Kleina Sp. p. z siedzibą w Gdańsku zatrudni Aplikanta Radcowskiego / Adwokackiego lub Prawnika

Opis stanowiska:

Prawnik zatrudniony na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za sporządzanie projektów zróżnicowanych dokumentów w tym m.in.: pism procesowych, analiz prawnych oraz dokumentacji prawnej. Kancelaria Galiński & Kleina Sp. p. specjalizuje się w doradztwie prawnym na rzecz krajowych oraz zagranicznych podmiotów gospodarczych, tak więc tematy zlecane Prawnikowi będę dotyczy przede wszystkich obrotu handlowego. Do obowiązków prawnika należeć będzie także opracowywanie porad dla klientów Kancelarii oraz świadczenie bieżącego doradztwa prawnego. Aplikant będzie wykonywał, pod nadzorem radców prawnych i doradców podatkowych, także inne czynności związane ze świadczeniem usług doradztwa prawnego, tak jak: przeprowadzanie kwerend orzecznictwa oraz literatury prawniczej. Klienci Kancelarii Galiński & Kleina Sp. p. funkcjonują w bardzo różnych sektorach gospodarki, dzięki czemu osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia w obszarze doradztwa.

Poszukujemy osoby:

  • nastawionej na to aby po uzyskaniu tytułu zawodowego mgr prawa zdobyć solidne doświadczenie zawodowe w ramach kancelarii specjalizującej się w doradztwie prawnym, podatkowym oraz transakcyjnym przy realizacji zróżnicowanych projektów
  • zainteresowanej intensywnym rozwojem zawodowym w obszarze prawa marketingu, reklamy, nowych technologii, danych osobowych, cywilnego, gospodarczego, handlowego (tworzenie, przekształcanie i inne transformacje podmiotów gospodarczych) oraz podatkowego
  • gotowej do podejmowania wyzwań zawodowych
  • umiejącej wyrażać swoje poglądy w sposób logiczny, konkretny oraz przejrzysty
  • skrupulatnej, sumiennej i dokładnej
  • posiadającej otwarty umysł, nastawionej na rozwiązywanie problemów

Oczekujemy:

  • statusu absolwenta Prawa lub Aplikanta radcowskiego / adwokackiego I lub II roku
  • praktycznego doświadczenia w kancelarii prawnej, dziale prawnym przedsiębiorstwa lub instytucji publicznej, związanego ze stosowaniem prawa (także praktyki zawodowe)
  • zdolności analitycznego myślenia oraz precyzyjnego wypowiadania się
  • dostępności 5 dni w tygodniu (zapewniamy zwolnienie na zajęcia w ramach aplikacji)
  • doskonałej organizacji czasu pracy
  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

  • pracę w wymiarze 1 etatu (umowa o pracę)
  • pracę w doświadczonym oraz przyjaznym zespole radców prawnych i doradców podatkowych, przy realizacji zróżnicowanych, innowacyjnych projektów
  • możliwość zdobycia specjalistycznego doświadczenia w obszarze doradztwa podatkowego
  • warunki do rozwoju umiejętności zawodowych przy wsparciu doświadczonych radców prawnych oraz doradcy podatkowego
  • możliwość pracy przy obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz zdobycia doświadczenia w relacjach biznesowych m.in. w ramach współpracy Kancelarii z organizacją Pracodawcy Pomorza
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności; premie okresowe uzależnione od realizacji wyznaczonych zadań
  • doskonałe warunki pracy: biuro kancelarii zlokalizowane jest w Śródmieściu Gdańska, w klimatyzowanym centrum biurowym.

Kancelaria pracuje m.in. dla: i360 Sp. z o. o.; Marie Zelie S.A., RUNMAGEDDON; Grupa BUD-INVEST; Czerwona Skarbonka (Total Credit Sp. z o. o.); INKUBIT Business Solutions Sp. z o. o., Fundacja Wcześniak Rodzice Rodzicom; Interticket Polska Sp. z o. o.; NIPPON SEIKI (EUROPE) B.V. Sp. z o. o. Oddział w Polsce czy też PDTec Sp. z o. o.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy:

kariera@gklaw.pl

w terminie do 25 czerwca 2021 r.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje.

Kancelaria gwarantuje całkowitą poufność procesu rekrutacyjnego