Kancelaria prawna VIRTUS R. Aleksandrowicz & D. Makowski z siedzibą w Sopocie nawiąże stałą współpracę z radcą prawnym.

Miejsce pracy: Sopot

Wymagania:

  • radca prawny wpisany na listę radców prawnych,
  • doświadczenie w pracy w kancelarii lub dziale prawnym przedsiębiorcy, w szczególności doświadczenie w prowadzeniu procesów sądowych,
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, handlowego, postępowania cywilnego,
  • umiejętność stosowania wiedzy prawniczej w praktyce, łatwość uczenia się,
  • komunikatywność,
  • umiejętności samodzielnej pracy i pracy pod presją czasu,
  • doskonała organizacja pracy, pracowitość i odpowiedzialność, samodzielność i punktualność
  • nienaganna kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • udział w rozprawach sądowych,
  • bieżąca obsługa prawna dla Klientów Kancelarii,
  • sporządzanie projektów pism procesowych, umów, opinii prawnych i innych.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w młodym i zgranym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dużą różnorodność prowadzonych spraw

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV ze zdjęciem z tytułem „Odpowiedź na ogłoszenie o pracę „” wraz z oczekiwaniami finansowymi na adres e-mail Kancelarii: virtus@virtus-sopot.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.