Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy sp.k. zatrudni aplikanta radcowskiego

Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy sp.k. od ponad dwudziestu lat rozwiązuje problemy prawne Klientów. Nie boimy się niestandardowych i nowatorskich rozwiązań, opracowywanych w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynku. Nasz zespół tworzy ponad 45 prawników, specjalistów z różnych dziedzin. Specjalizujemy się w prawie podatkowym, handlowym, giełdowym, prawie pracy, cywilnym, farmaceutycznym, własności intelektualnej i administracyjnym. Dynamika prowadzenia biznesu oraz szybko zmieniające się środowisko prawne, motywują nas do ciągłego rozwoju i doskonalenia standardów.

Wymagania:

  • status aplikanta radcowskiego lub adwokackiego I, II roku,
  • znajomość prawa gospodarczego i korporacyjnego,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • mile widziana podstawowa znajomość prawa podatkowego lub własności przemysłowej,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, rzetelność, staranność i dbałość o jakość wykonywanych zadań,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • dokonywanie przeglądów przepisów prawnych, stanowisk orzecznictwa i doktryny (legal research),
  • uczestnictwo w zespołach audytowych,
  • przygotowywanie projektów dokumentów,
  • kontakt z organami administracji publicznej, sądami, urzędami,
  • pomoc przy czynnościach biurowych,
  • bieżące wsparcie Zespołu Prawa Gospodarczego i Korporacyjnego w zakresie prowadzonych spraw i projektów.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę pełną wyzwań,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia;
  • stabilne i motywujące warunki pracy;
  • dofinansowanie do karty Multisport.

Aplikacje prosimy przesyłać do 15.09.2021 na adres: rekrutacja@ostrowski-legal.net

Dziękujemy za wszystkie nadesłane CV i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Dane osobowe zebrane w trakcie prowadzonej rekrutacji przetwarzane są zgodnie z przepisami  ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016. Administratorem danych osobowych staje się Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy sp. k. z siedzibą w Toruniu.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do uczestnictwa w procesie rekrutacji.  Jeżeli podane dane będą obejmowały szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, konieczna będzie wyraźna zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

W przypadku wyrażenia chęci na pozostawienie Pani/Pana zgłoszenia w naszej bazie, prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Ostrowski i Wspólnicy sp. k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie.

Więcej informacji na temat ochrony Pani/Pana danych osobowych zamieściliśmy w klauzuli informacyjnej znajdującej się tutaj.