Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy sp.k. zatrudni aplikanta radcowskiego

Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy sp.k. od ponad dwudziestu lat rozwiązuje problemy prawne Klientów. Nie boimy się
niestandardowych i nowatorskich rozwiązań, opracowywanych w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynku.
Nasz zespół tworzy ponad 45 prawników, specjalistów z różnych dziedzin. Specjalizujemy się w prawie podatkowym,
handlowym, giełdowym, prawie pracy, cywilnym, farmaceutycznym, własności intelektualnej i administracyjnym.
Dynamika prowadzenia biznesu oraz szybko zmieniające się środowisko prawne, motywują nas do ciągłego rozwoju
i doskonalenia standardów.
Aplikant radcowski
Miejsce: Gdynia
Wymagania:
▪ status aplikanta radcowskiego,
▪ zainteresowanie prawem gospodarczym i korporacyjnym,
▪ bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
▪ mile widziana podstawowa znajomość prawa podatkowego lub własności przemysłowej,
▪ praktyczna znajomość pakietu MS Office,
▪ umiejętność pracy w zespole,
▪ odpowiedzialność, rzetelność, staranność i dbałość o jakość wykonywanych zadań,
▪ komunikatywność i wysoka kultura osobista,
▪ czynne prawo jazdy kat. B.
Zakres obowiązków:
▪ dokonywanie przeglądów przepisów prawnych, stanowisk orzecznictwa i doktryny (legal research),
▪ przygotowywanie projektów dokumentów,
▪ kontakt z organami administracji publicznej, sądami, urzędami,
▪ pomoc przy czynnościach biurowych,
▪ bieżące wsparcie Zespołu Prawa Gospodarczego i Korporacyjnego w zakresie prowadzonych spraw
i projektów.
Oferujemy:
▪ ciekawą pracę pełną wyzwań,
▪ możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia;
▪ stabilne i motywujące warunki pracy;
▪ dofinansowanie do karty Multisport.
Aplikacje prosimy przesyłać na adres:

rekrutacja@ostrowski-legal.net
Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy sp. k. • Oferta pracy
Dziękujemy za wszystkie nadesłane CV i jednocześnie
informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi
kandydatami.

Dane osobowe zebrane w trakcie prowadzonej rekrutacji przetwarzane są zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady
(UE) 2016. Administratorem danych osobowych staje się Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy sp. k. z siedzibą w Toruniu.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do uczestnictwa w procesie rekrutacji. Jeżeli podane dane będą obejmowały szczególne
kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, konieczna będzie wyraźna zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym
czasie.
W przypadku wyrażenia chęci na pozostawienie Pani/Pana zgłoszenia w naszej bazie, prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Ostrowski i Wspólnicy sp. k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym
dla celów przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie.
Więcej informacji na temat ochrony Pani/Pana danych osobowych zamieściliśmy w klauzuli informacyjnej znajdującej się pod poniższym linkiem: