Kancelaria Krzyżagórska Łoboda i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p. w Gdańsku nawiąże współpracę z Aplikantem/Prawnikiem

Kancelaria Krzyżagórska Łoboda i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p. w Gdańsku nawiąże współpracę z Aplikantem/Prawnikiem.

Kim jesteśmy:

Nasza kancelaria jest liderem obsługi korporacyjnej w województwie pomorskim. Obsługujemy jedne z największych pomorskich spółek, grupy kapitałowe, a także struktury off-shore. Zespół obsługi korporacyjnej, którego liderem jest adw. Beata Krzyżagórska, odpowiada za zapewnienie kompleksowej obsługi korporacyjnej oraz bezpieczeństwa i możliwości rozwoju podmiotów gospodarczych – od wsparcia w układaniu relacji inwestorskich aż po wejście na giełdę.

Jakie będą Twoje zadania:

Pracując u nas będziesz częścią zespołu zajmującego się obsługą podmiotów gospodarczych, polegającą w szczególności na:

  • prowadzeniu procedur przekształcenia, łączenia i podziału spółek prawa handlowego,
  • sporządzaniu i negocjowaniu umów inwestycyjnych i umów wspólników (akcjonariuszy) w ramach transakcji M&A,
  • zakładaniu oraz likwidacji spółek prawa handlowego,
  • sporządzaniu i negocjowaniu umów związanych z bieżącą działalnością podmiotów gospodarczych,
  • opracowywaniu i tworzeniu programów motywacyjnych dla menedżerów,
  • stałej obsłudze organów spółek prawa handlowego.

Czego oczekujemy:

  • ukończonych studiów prawniczych,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej B2,
  • znajomości Kodeksu spółek handlowych i Kodeksu cywilnego, w tym przede wszystkim prawa zobowiązań,
  • dokładności i rzetelności w przygotowaniu dokumentów,
  • zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • komunikatywności i otwartości,
  • dobrej organizacji czasu pracy,
  • umiejętności pracy w zespole oraz koleżeńskości.

Dodatkowymi atutami będą:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w kancelarii prawnej obejmujące obsługę korporacyjną podmiotów gospodarczych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1 oraz możliwość potwierdzenia znajomości języka angielskiego certyfikatem,
  • status aplikanta radcowskiego albo adwokackiego,
  • wiedza z zakresu prawa podatkowego i chęć poszerzania doświadczenia w tym obszarze.

Co oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia,
  • dodatkowe premie uznaniowe,
  • dodatkowe 6 dni urlopu na cele szkoleniowe, niezależnie od formy zatrudnienia,
  • klimatyzowaną, cichą i nowoczesną przestrzeń biurową w okolicy Parku Oliwskiego,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej (do uzgodnienia po okresie wdrożeniowym),
  • zwolnienie z pracy na czas odbywania zajęć na aplikacji,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach,
  • opiekę doświadczonych specjalistów nad Twoim rozwojem.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego pocztą elektroniczną na adres rekrutacja@klpartnerzy.pl w terminie do 28.11.2022 r.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Krzyżagórska Łoboda i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p. z siedzibą w Gdańsku moich danych osobowych zawartych w przekazanej dokumentacji rekrutacyjnej, dla których przetwarzania nie zachodzi inna podstawa prawna, w celu realizacji procesu rekrutacji, a w przypadku zawarcia umowy o pracę lub współpracę – także w związku z zawarciem i wykonywaniem tej umowy