Kancelaria Kozikowski, Kaszewski i Partnerzy Radcowie Prawni Spółka Partnerska z siedzibą w Gdańsku poszukuje do swojego zespołu: APLIKANTA RADCOWSKIEGO

W związku z dynamicznym rozwojem Kancelaria Kozikowski, Kaszewski i Partnerzy Radcowie Prawni Spółka Partnerska z siedzibą w Gdańsku poszukuje do swojego zespołu: APLIKANTA RADCOWSKIEGO

Kancelaria świadczy profesjonalne i kompleksowe doradztwo prawne dla przedsiębiorców w różnorodnych dziedzinach i specjalizacjach prawa. Kancelaria świadczy również pomoc prawną dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

Obowiązki:

  • Merytoryczne wsparcie radców prawnych,
  • przygotowywanie projektów dokumentów, sporządzenie pism procesowych,
  • bieżące doradztwo i obsługa klientów Kancelarii,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa,
  • analiza przepisów prawnych i orzecznictwa pod kątem prowadzonych spraw,
  • kontakt z klientami Kancelarii, sądami, urzędami, komornikami oraz innymi instytucjami,
  • samodzielność i zaangażowanie,
  • bieżące wsparcie współpracowników.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w Kancelarii / dziale prawnym,
  • status aplikanta,
  • reprezentacja klientów przed sądami, urzędami i innymi instytucjami,
  • doskonała organizacja pracy, umiejętność planowania, ustalania priorytetów i radzenia sobie z wielowątkowością zadań w wyznaczonym czasie,
  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • dokładność i terminowość,
  • dbałość o najwyższą jakość realizowanych projektów, analityczne podejście do problemów i szybkie ich rozwiązywanie,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i utrzymywania pozytywnych relacji,
  • rzetelność i odpowiedzialność,
  • kreatywność, samodzielność,
  • nienaganna kultura osobista,
  • dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w zespole profesjonalistów, w siedzibie Kancelarii,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • zatrudnienie w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • udział w szkoleniach,
  • możliwość objęcia patronatem,
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz poziomu zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • wyjazdy integracyjne,
  • atrakcyjną lokalizację.

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny na adres email: sekretariat@krpmk.pl do dnia 30 października 2021 roku.

Zastrzegamy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Klauzula informacyjna dostępna jest pod adresem: https://www.krpmk.pl/praca-i-praktyki

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji na zasadach określonych w klauzuli informacyjnej dotyczącej procesu rekrutacji, dostępnej pod adresem http://www.krpmk.pl/praca-i-praktyki. Zapoznałem się z treścią tej klauzuli oraz z moimi uprawnieniami wynikającymi z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119, s. 1).”