Kancelaria KAWCZYŃSKI I KIESZKOWSKI ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SP.P. z siedzibą w Gdańsku poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko Pracownik Sekretariatu do obsługi administracyjno-biurowej na 1/2 etatu

Zadania:

  • Obsługa administracyjna sekretariatu i organizacyjne wsparcie prawników,
  • Obsługa administracyjna Kancelarii,
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań, monitorowanie terminów,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów, obsługa korespondencji oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji, a w szczególności: przyjmowanie, ewidencjonowanie, rozdział korespondencji, przygotowanie korespondencji wychodzącej oraz jej wysyłka, monitoring skrzynki mailowej,
  • Skanowanie, kopiowanie, prowadzenie, porządkowanie akt, dokumentów oraz ich archiwizacja,
  • Organizacja spotkań z klientami Kancelarii (przygotowanie i obsługa sali konferencyjnej),
  • Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach zapewnienia sprawnego działania sekretariatu (firmy kurierskie, zaopatrzenie biura itp.).

Oczekujemy:

  • Sprawnej obsługi komputera oraz znajomości pakietu MS Office,
  • Bardzo dobrej umiejętności pracy ze sprzętem biurowym,
  • Dobrej organizacji pracy oraz ustalania priorytetów zadań,
  • Nienagannej kultury osobistej,
  • Komunikatywności, odpowiedzialności, zaangażowania,
  • Rzetelnego wykonywania Twoich zadań i dotrzymywania terminów.

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Zatrudnienie w Kancelarii o ugruntowanej pozycji – działamy na rynku od ponad 10 lat,
  • Komfortowe warunki pracy,
  • Interesującą pracę w młodym i zgranym kilkunastoosobowym zespole w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się Kancelarii na Pomorzu.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV mailem z tytułem „Odpowiedź na ogłoszenie- Pracownik Sekretariatu” na adres mailowy: sekretariat@kklaw.pl. Na oferty czekamy do 05.12.2021. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Bardzo prosimy aby CV lub listy motywacyjne zawierały sformułowanie “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).”