Kancelaria JP LEGAL Adwokaci i Radcy Prawni poszukuje w celu nawiązania stałej współpracy aplikanta radcowskiego I lub II roku

Kancelaria JP LEGAL Adwokaci i Radcy Prawni poszukuje w celu nawiązania stałej współpracy aplikanta radcowskiego I lub II roku.

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
– ciekawą, pełną wyzwań pracę,
– elastyczne godziny pracy,
– możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

Wymagania wobec kandydatów:

– status aplikanta,
– dyspozycyjność,
– dobra organizacja pracy,
– umiejętność współpracy,
– zaangażowanie,

W zakres obowiązków wchodzą m.in.:

– Bieżąca obsługa prawna  Kancelarii,
– Sporządzanie projektów pism procesowych,
– Zastępstwo procesowe.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na następujący adres mailowy: sekretariat@jplegal.pl . Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”