Kancelaria „Czerniawski Błaszkowski Drogosiewicz Radcy Prawni Spółka Partnerska” z siedzibą w Gdańsku, nawiąże współpracę z radcą prawnym

Kancelaria „Czerniawski Błaszkowski Drogosiewicz Radcy Prawni Spółka Partnerska”z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Cypriana Kamila Norwida 2, specjalizująca się w obsłudze podmiotów gospodarczych nawiąże współpracę z radcą prawnym. Wymagane minimum  2 letnie doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym w zakresie ładu korporacyjnego spółek osobowych i spółek z o.o. Znajomość prawa podatkowego będzie dodatkowym atutem.

Proponujemy: umowę o współpracy (B2B), szkolenia zawodowe, kompletnie  wyposażone stanowisko pracy m.in. z dostępem do pełnych wersji Lexa i Legalisa, możliwość zindywidualizowanych  warunków współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych związane z procesem rekrutacyjnym na adres mailowy: kancelaria@cbsp.com.pl (w temacie prosimy wpisać: „Odpowiedź na ogłoszenie – radca prawny”).

Kancelaria zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych, w tym zawartych  w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych i innych zebranych w toku procesu rekrutacji jest Czerniawski Błaszkowski Drogosiewicz Radcy Prawni Spółka Partnerska z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 Gdańsk, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000128500.