Kancelaria armińska radcowie prawni w Sopocie poszukuje osoby na stanowisko radca prawny/aplikant radcowski/radca prawny

W związku z dynamicznym rozwojem kancelarii, stale powiększającym się zespołem oraz rozszerzająca się ofertą świadczonych usług, armińska radcowie prawni nawiąże stałą współpracę z osobą na stanowisko Aplikanta radcowskiego / Radcy Prawnego

Miejsce pracy: Sopot

 Kim Jesteśmy?

Jesteśmy zespołem ambitnych prawników biznesu, ukierunkowanych na cel. Każdy z naszych prawników świadczy usługi w bezpośredniej relacji z klientem biznesowym, więc ma szansę rozwijać swoje zdolności komunikacyjne. Oferujemy niezbędne wsparcie starszych stażem prawników i szkolenia, ale cenimy sobie samodzielność i decyzyjność. Lubimy się i dbamy o dobrą atmosferę, ale przygotuj się na wykonywanie zadań pod presją czasu! Nie brakuje nam zleceń, a nasi aktualni i byli prawnicy stale powtarzają, że nigdzie nie nauczyli się tak dużo i nie rozwinęli się tak szybko, jak u nas. Możliwe, że wrzucimy Cię na głęboką wodę, ale nauczymy Cię też pływać!

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Bieżące doradztwo prawne i obsługa związana z prowadzeniem spraw sądowych klientów Kancelarii;
  • Analizowanie przepisów i monitorowanie zmian prawnych;
  • Śledzenie międzynarodowych trendów legislacyjnych;
  • Bieżąca obsługa prawna firm wchodzących w skład międzynarodowych grup kapitałowych;

 Wymagania:

  • staranność;
  • terminowość;
  • kreatywność;
  • samodzielność;
  • co najmniej roczne (aplikant radcowski)/dwuletnie (radca prawny) doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych w postępowaniu cywilnym lub administracyjnym;
  • bardzo dobra znajomość procedury cywilnej, mile widziana znajomości procedury administracyjnej oraz karnej;
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego, w stopniu umożliwiającym pracę nad dokumentami prawnymi;
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (z uwzględnieniem zajęć na aplikacji);

 Mile widziane doświadczenie:

  • w zakresie prawa pracy lub prawa korporacyjnego;
  • w środowisku międzynarodowym;

 Oferujemy:

  • stałą możliwość rozwoju zawodowego, w tym w międzynarodowym otoczeniu biznesowym;
  • młody zespół, przyjazną atmosferę i partnerskie podejście do współpracy;
  • angielski prawniczy w godzinach pracy oraz szkolenia;
  • niezbędne narzędzia pracy.

 Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV na adres:

  pamela.kepinska@arminska.pl

armińska radcowie prawni informuje, że zachowuje w poufności informacje o przesłaniu przez kandydatów aplikacji oraz ich treści. Zastrzegamy prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.

 Przesłanie ww. dokumentów aplikacyjnych będzie równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na przetwarzanie przez Katarzynę Armińską-Waszczyk prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą armińska radcowie prawni Katarzyna Armińska – Waszczyk, ul. Rzemieślnicza 17/19, 81-855 Sopot, NIP: 554-17-17-284 (dalej: Administrator) podanych danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji przez Administratora, do czasu zakończenia rekrutacji lub wycofania przez Ciebie zgody (podstawa: art. 6 ust. 1 lit a) RODO).  Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji. Podane dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom ani przekazywane do państwa trzeciego. Zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku gdy uznasz, że Administrator narusza Twoje prawa w zakresie danych osobowych. W celu realizacji swoich praw, w tym wycofania wyrażonej zgody prosimy o kontakt mailowy pod adresem kancelaria@arminska.pl.  Administrator nie będzie podejmował wobec Twojej osoby decyzji w sposób zautomatyzowany, w tym w wyniku profilowania, wywołujących wobec Ciebie skutki prawne lub w podobny sposób istotnie wpływających