Kancelaria Adwokacka poszukuje do współpracy PRAWNIKA/APLIKANTA ADWOKACKIEGO/RADCOWSKIEGO

PRAWNIK/APLIKANT ADWOKACKI/RADCOWSKI do obsługi klientów dochodzących roszczeń z tytułu kredytów w CHF

Zakres obowiązków:

  • analiza aktualnego orzecznictwa oraz regulacji prawnych,
  • wstępna analiza spraw klientów,
  • rozmowy handlowe, mające na celu zawieranie umów o obsługę prawną,
  • przygotowanie dokumentacji i projektów pozwów,
  • spotkania i korespondencja z klientami,
  • zastępstwo procesowe w prowadzonych sprawach (dla aplikantów).

Wymagania:

  • rozpoczęty co najmniej ostatni rok studiów prawniczych lub rozpoczęta aplikacja adwokacka/radcowska,
  • podstawowa znajomość przepisów prawa cywilnego, gospodarczego i postępowania cywilnego oraz umiejętność/gotowość do ich stosowania w praktyce,
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • samodzielność i zaangażowanie w powierzane zadania,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji.

Dodatkowe atuty:

  • prawo jazdy kategorii B,
  • doświadczenie w sprawach dot. CHF,
  • zainteresowania z zakresu ekonomii i bankowości.

Oferujemy:

  • możliwość współpracy on-line (sprawy klientów z całej Polski),
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego (również w innych dziedzinach prawa),
  • zdobywanie doświadczeń w przyjaznej atmosferze i profesjonalnym zespole współpracowników,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dodatkowe wynagrodzenie uzależnione od wyników

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres mailowy kancelarii – kancelaria@zbrojaadwokaci.pl, oraz zawarcie w CV klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZBROJA ADWOKACI Kancelarię Adwokacką Patryk Zbroja z siedzibą w Szczecinie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest: Patryk Zbroja prowadzący ZBROJA ADWOKACI Kancelarię Adwokacką z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Księcia Bogusława X 9/4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Oferta nieaktualna od: 16/03/2021