Galiński & Kleina Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Gdańsku nawiąże stałą współpracę z Radcą prawnym lub Adwokatem

Kancelaria:

Galiński & Kleina Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. to firma prawnicza, która funkcjonuje na trójmiejskim rynku prawniczym od blisko 10 lat i dzięki rzetelnemu podejściu do świadczonych usług wypracowała sobie solidną pozycję. Kancelaria kieruje swoje usługi przede wszystkim do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Do grona klientów Kancelarii należą zarówno krajowe przedsiębiorstwa z szeregu branż, jak również podmioty zagraniczne. Obok wszechstronnego doradztwa prawnego dla przedsiębiorców Kancelaria świadczy także specjalistyczne usługi doradztwa podatkowego, skierowane zarówno do przedsiębiorstwa jak i klientów indywidualnych. W skład Zespołu Kancelarii wchodzą doświadczeni prawnicy, posiadający zróżnicowane kompetencje zawodowe. Stawiamy na jasne warunki współpracy, przejrzystą komunikację wewnątrz Zespołu oraz kooperację w celu osiągania celów biznesowych. Kancelaria Galiński & Kleina notowana jest w rankingu największych pomorskich firm prawnych publikowanym przez Dziennik Rzeczpospolita oraz wchodzi w skład organizacji Pracodawcy Pomorza.

Opis stanowiska:

Prawnik zatrudniony na tym stanowisku będzie zajmował się następującymi sprawami:

  • Bieżące doradztwo prawne na rzecz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, w szczególności w obszarze prawa handlowego, cywilnego, pracy, marketingu, reklamy.
  • Opracowywanie analiz prawnych dotyczących tworzenia, przekształcania oraz likwidacji podmiotów gospodarczych.
  • Obsługa korporacyjna spółek: rejestracja, przekształcenia i likwidacja spółek, zgłaszanie zmian za pośrednictwem systemu PRS, przygotowywanie dokumentów, projektów uchwał, regulaminów, zarządzeń i innych wewnętrznych aktów normatywnych.
  • Sporządzanie, opiniowanie i negocjowanie umów.
  • Reprezentowanie klientów przed sądami powszechnymi.
  • Współpraca z innymi członkami Zespołu, tworzenie Bazy wiedzy Kancelarii.
  • Koordynacja projektów prowadzonych przez Kancelarię z podmiotami zewnętrznymi (notariusze, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy, doradcy restrukturyzacyjni, biegli, tłumacze przysięgli itp.).
  • Budowanie dobrych, partnerskich relacji z klientami Kancelarii.

Poszukujemy osoby:

  • Posiadającej uprawnienia radcy prawnego / adwokata.
  • Dysponującej praktycznym doświadczeniem w zakresie doradztwa prawnego dla podmiotów gospodarczych (min. 3 lata doświadczenia zawodowego).
  • Zainteresowanej intensywnym rozwojem zawodowym w obszarze prawa handlowego / gospodarczego / marketingu / reklamy / nowych technologii.
  • Poszukującej zatrudnienia w organizacji, która oferuje duże możliwości rozwoju oraz okazję do realizacji niestandardowych projektów; nastawionej na kreatywne podejście do wykonywania zawodu prawnika.
  • Gotowej do podejmowania nowych wyzwań zawodowych.
  • Umiejącej wyrażać swoje poglądy w sposób logiczny, konkretny i przejrzysty.
  • Posiadającej otwarty umysł, nastawionej na rozwiązywanie problemów.
  • Nastawionej na długofalową współpracę z Kancelarią oraz rozwój zawodowy w ramach jej struktur.
  • Dobrze posługującej się językiem angielskim w mowie i piśmie.

Oczekujemy:

  • Dostępności 5 dni w tygodniu (dopuszczalna praca hybrydowa w modelu 4:1).
  • Umiejętności sprawnego i terminowego zarządzania powierzonymi sprawami.
  • Umiejętności dogłębnego i analitycznego podejścia do rozwiązywanych zagadnień i problemów prawnych.
  • Motywacji i zorientowania na realizowanie postawionych celów.
  • Dokładności i dbałości o wysoką jakość wykonywanej pracy.
  • Komunikatywności i wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

  • Współpracę w pełnym wymiarze czasu (40 godz. / tydzień).
  • Wynagrodzenie roczne w przedziale od 80.000 do 100.000 zł netto plus premia roczna uzależniona od wyników pracy.
  • Pracę w doświadczonym oraz przyjaznym zespole radców prawnych, adwokatów i doradców podatkowych, przy realizacji zróżnicowanych, innowacyjnych projektów.
  • Warunki do rozwoju umiejętności zawodowych przy wsparciu doświadczonych prawników.
  • Możliwość pracy przy obsłudze prawnej krajowych oraz zagranicznych podmiotów gospodarczych oraz zdobycia doświadczenia w relacjach biznesowych m.in. w ramach współpracy Kancelarii z organizacją Pracodawcy Pomorza oraz Dziennikiem Rzeczpospolita.
  • Warunki pracy motywujące do rozwoju, dające możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz kreowania nowych usług świadczonych przez Kancelarię.
  • Możliwość kreowania marki osobistej poprzez prowadzenie szkoleń i webinarów organizowanych przez Kancelarię.
  • Doskonałe warunki pracy: biuro kancelarii zlokalizowane jest w Śródmieściu Gdańska.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy:

kariera@gklaw.pl

w terminie do 12 sierpnia 2022 r.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje.

Kancelaria gwarantuje całkowitą poufność procesu rekrutacyjnego.