Specjalista ds. prawnych – RWS Investment Group

Dział prawny RWS Investment Group, firmy specjalizującej się w budowie, komercjalizacji i zarządzaniu nieruchomościami, poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. prawnych

Zakres obowiązków:

– sporządzanie projektów umów,

– obsługa korporacyjna spółek, w tym przygotowanie uchwał, protokołów, sporządzanie wniosków do KRS,

– sporządzanie i opiniowanie pism (w tym procesowych),

– udział w procedurze due diligence nieruchomości,

– kontakt z biurami podawczymi w sądach i urzędach,

– bieżące wsparcie zespołu prawnego,

– współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe prawnicze/ administracyjne lub ostatnie lata studiów (IV, V rok),

– komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, sumienność,

– dobra organizacja pracy,

– dobra znajomość pakietu MS Office,

– prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

doświadczenie w obszarze związanym z nieruchomościami, inwestycjami budowlanymi, przy obsłudze korporacyjnej spółek, w obszarze pracy na systemach rządowych np. GRBR, Portal Rejestrów Sądowych.

Oferujemy:

– pracę nad ciekawymi, wymagającymi projektami,

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego (prawnego i biznesowego),

– pracę w przyjaźnie nastawionym zespole, chętnie dzielącym się swoją wiedzą i doświadczeniem,

– prywatną opiekę medyczną,

– pakiet sportowy,

– pracę w biurze w atrakcyjnej lokalizacji – centrum Wrzeszcza.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV zawierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres prawny@rwsgroup.pl.

Informujemy, że udzielimy odpowiedzi na wybrane aplikacje.