Czerniawski Błaszkowski Drogosiewicz Radcy Prawni Spółka Partnerska” z siedzibą w Gdańsku, nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim/aplikantką radcowską II lub III roku aplikacji

Kancelaria „Czerniawski Błaszkowski Drogosiewicz Radcy Prawni Spółka Partnerska” z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Cypriana Kamila Norwida 2, specjalizująca się w obsłudze podmiotów gospodarczych nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim/aplikantką radcowską II lub III roku aplikacji. Wymagane minimum roczne doświadczenie zawodowe. Zainteresowania w zakresie prawa podatkowego lub/oraz prawa spółek  będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy: umowę o pracę lub umowę o współpracy (B2B), możliwość rozwoju, dzięki szerokiemu spektrum spraw oraz współpracy z różnorodnymi Klientami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz klauzulą  o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych związane z procesem rekrutacyjnym na adres mailowy: kancelaria@cbsp.com.pl (w temacie prosimy wpisać: „Odpowiedź na ogłoszenie – aplikant”).

Kancelaria zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych, w tym zawartych   w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych i innych zebranych w toku procesu rekrutacji jest Czerniawski Błaszkowski Drogosiewicz Radcy Prawni Spółka Partnerska z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 Gdańsk, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000128500.

Oferta nieaktualna od: 07/08/2020