BSJP BROCKHUIS JURCZAK PRUSAK SROKA NILSSON SP. K. PILNIE POSZUKUJE APLIKANTA RADCOWSKIEGO

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • aktywny udział w pracach przy obsłudze zleceń klientów Kancelarii;
  • wsparcie pozostałych działów Kancelarii w pracach związanych z obsługą naszych Klientów.

Wymagamy:

  • statusu aplikanta radcowskiego;
  • doświadczenia zawodowego w kancelarii prawnej obsługującej podmioty gospodarcze;
  • biegłej znajomości języka angielskiego lub/i niemieckiego w mowie i piśmie;
  • znajomości pakietu Microsoft Office;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • odpowiedzialnego i rzetelnego wykonywania powierzonych zadań;
  • zdolności do samodzielnego działania, pracy pod presją czasu;
  • zaangażowania oraz dobrej organizacji czasu pracy.

Gwarantujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy w atrakcyjnym, dobrze zlokalizowanym biurze;
  • pakiet świadczeń socjalnych w postaci karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej;
  • możliwość udziału w doradztwie prawnym przy realizacji projektów prowadzonych dla podmiotów reprezentujących nowoczesne branże gospodarcze;
  • zdobywanie doświadczenia zawodowego u boku wybitnych specjalistów w prestiżowej Kancelarii prawnej o międzynarodowym zasięgu.

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
rekrutacja@bsjp.pl

z dopiskiem w tytule: GD/APLIKANT

Data ważności ogłoszenia: 31.08.2020 r.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane przez nas aplikacje.

Jeśli chcą Państwo, aby BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k. zachowała Państwa aplikację w celu wykorzystania  w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k., prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również w związku z  przyszłymi procesami  rekrutacyjnymi prowadzonymi przez BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k.”

Oferta nieaktualna od: 31/08/2020