Bartosz Szczepaniak Kancelaria Prawno – Patentowa poszukuje do współpracy aplikanta radcowskiego I roku aplikacji lub studenta IV/V roku prawa.

Kancelaria zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie prawa własności przemysłowej. Pomagamy w uzyskiwaniu i ochronie praw wyłącznych, tj. patentów, praw do wzorów przemysłowych i znaków towarowych. Prowadzimy spory w sprawach własności przemysłowej.

Poszukujemy osoby na stanowisko administracyjno-prawne (asystenta radcy prawnego). Do osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej;
  • Archiwizacja dokumentów,
  • Wystawianie faktur;
  • Odbieranie telefonów;
  • Obsługa programu do pracy Kancelarii;
  • Prowadzenie rejestrów Kancelarii;
  • Dokonywanie odnowień znaków towarowych, wzorów i patentów.
  • Przygotowywanie dokumentacji do zgłoszeń znaków towarowych i wzorów przemysłowych;
  • Redagowanie pism do urzędów patentowych (UPRP, EUIPO);
  • Kontakt z firmami, pełnomocnikami i kancelariami zagranicznymi;

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Biuro w dogodnej lokalizacji (biurowiec w Górnym Sopocie);
  • Elastyczne warunki pracy – możliwość częściowego wykonywania obowiązków zdalnie.

Wymagania – czego poszukujemy u kandydatów:

  • Dostępności od poniedziałku do piątku przez 4-5 h dziennie;
  • Otwartości na rozwój, aktualizację wiedzy;
  • Zaangażowania i skrupulatności;
  • Dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Doskonałej organizacji czasu pracy, umiejętności ustalania priorytetów;
  • Dokładności w realizacji zadań i dbałości o szczegóły;
  • Po wdrożeniu w obowiązki – samodzielności;
  • Dobrej komunikacji;
  • Elastyczności;
  • Mile widziana proekologiczna postawa.

Osoby zainteresowane ofertą, proszone są o przesłanie aplikacji (CV) na adres
biuro@szczepaniak-kpp.pl, umieszczając w tytule wiadomości „rekrutacja ”.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 25.06.2021 r.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

W podaniu prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bartosza Szczepaniaka prowadzącego Kancelarię Prawno – Patentową w Sopocie (ul. Tatrzańska 19, 81-814 Sopot), zawartych w złożonym przeze mnie podaniu, wykraczających poza katalog danych, których może ode mnie żądać podmiot, na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, w celu przeprowadzenia niniejszego postępowania rekrutacyjnego.”

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest  Bartosz Szczepaniak Kancelaria Prawno – Patentowa w Sopocie (u.. Tatrzańska 19, 81-814 Sopot). Osobą do kontaktu pozostaje Bartosz Szczepaniak : adres email.: biuro@szczepaniak-kpp.pl

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, podstawą prawna jest art. 6 ust. 1 lit. a) i lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

3) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

4) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu kiedy będzie to niezbędne do realizacji umowy z Bartosz Szczepaniak Kancelaria Prawno – Patentowa lub do czasu kiedy będzie to wymagane przepisami prawa.

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

7) ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;