ASYSTENT DZIAŁU PRAWNEGO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • bieżące (merytoryczne oraz administracyjne) wsparcie pracy Działu Prawnego w zakresie prowadzenia bieżących spraw
  • praca z dokumentami (w tym formatowanie, zarządzanie, archiwizowanie)
  • wsparcie prawne dla działów biznesowych i sprzedażowych
  • Sporządzanie i opiniowanie umów (w tym udział w negocjacjach),
  • przygotowywanie projektów pism w postępowaniu przedsądowym, pojednawczym, sądowym oraz innych dokumentów związanych z działalnością
  • dbałość o prawidłowy obieg i archiwizowanie dokumentacji
  • prowadzenie analiz przepisów i stanów prawnych
  • organizowanie podpisów pod dokumentami oraz wysyłka
  • uczestnictwo we współpracy z zewnętrznymi doradcami prawnymi oraz doradcą podatkowym,
  • inne zadania wskazane przez przełożonego

 WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe prawnicze / rozpoczęta aplikacja
  • znajomość przepisów prawa spółek, prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa pracy przepisów z zakresu ochrony danych osobowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego
  • chęć do poznania i zrozumienia otoczenia biznesowego
  • Idealny kandydat/ka wg nas:
  • Nie boi się pracować pod presją czasu,
  • Potrafi wyznaczać sobie priorytety
  • Dobrze organizuje pracę własną
  • Łatwo nawiązuje kontakt i posiada umiejętność pracy w Zespole
  • Jest odpowiedzialny, rzetelny, otwarty, komunikatywny, kreatywny

 OFERUJEMY

Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

Pracę w Zespole, gdzie ważne są takie wartości jak zaufanie, odpowiedzialność, pozytywne nastawienie

Umowa o pracę lub B2B, od zaraz.

CV proszę przesyłać na adres: rekrutacja@corleonis.pl

Oferta ważna do 30.06.2022 r.