„Niebieski Parasol Radcy Prawnego”

Drogie Koleżanki i Koledzy Aplikanci,

Jednym z projektów, które nasz Samorząd prowadzi od 2018 roku w ramach programu „Niebieski Parasol Radcy Prawnego” jest cykliczne publikowanie na stronie internetowej OIRP w Gdańsku oraz naszym profilu Facebookowym krótkich artykułów dotyczących problemów prawnych często pojawiających się w codziennym życiu.

Chcąc zaangażować w ten projekt także Was, serdecznie zapraszamy do włączenia się w prace Zespołu Redakcyjnego – złożonego z radców prawnych i aplikantów – jest odpowiedzialny za przygotowywanie artykułów poruszających praktyczne problemy z zakresu m.in. prawa cywilnego, w tym konsumenckiego i rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa spółdzielczego czy karnego.

Dzięki temu nie tylko pomożecie osobom poszukującym przystępnej informacji prawnej, ale także wspomożecie naszą Izbę w promowaniu zawodu radcy prawnego oraz włączycie się w życie samorządu radcowskiego. Dla przyszłych radców prawnych udział w Zespole może być znakomitą okazją do poszerzenia swojej wiedzy i uzupełnienia warsztatu zawodowego o nowe umiejętności. Zapewniamy znaczną swobodę w doborze tematów publikacji, a także gwarantujemy, że każda publikacja będzie podpisana imieniem i nazwiskiem jej autora.

Wszystkich chętnych zapraszamy na najbliższe spotkanie, które odbędzie się 17 lutego 2021 roku o godz. 18:00 na pośrednictwem aplikacji zoom.

Link do spotkania:
https://zoom.us/j/94957685841?pwd=Nk9XWEtRNmdUMlZPRU95TWovK1FZUT09

(Meeting ID: 949 5768 5841, Passcode: 048748)

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do włączenia się w tę inicjatywę!