Turkish Legal Revolution – spotkanie online

Przekazujemy informację o organizowanym przez Komisję Zagraniczną KRRP minispotkaniu online z tureckim adwokatem Panem Mengü Gökҫe, członkiem Izby Adwokackiej w Ankarze. To drugie wydarzenie online realizowane w ramach cyklu „Letnie międzynarodowe rozmowy radców prawnych”.
Spotkanie odbędzie się w języku angielskim i będzie okazją, aby pogłębić wiedzę w języku obcym. Adw. Mengü Gökҫe wygłosi krótkie wystąpienie pt. „Turecka rewolucja prawna (ang. Turkish Legal Revolution ), podczas której omówiona zostanie zmiana systemowa w Turcji w związku z przejściem z prawa islamicznego na prawo europejskie .

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w szczególności radczynie i radców prawnych, a także aplikantki i aplikantów radcowskich z Państwa Izb.
Spotkanie odbędzie się w środę 23.09.2020 r. w godz. 16.00-17.00. Rejestracja na wydarzenie nie jest wymaga, link do spotkania: https://us02web.zoom.us/j/88033915357
Dodatkowa informacja o wydarzeniu znajduje się także w załączeniu oraz na stronie internetowej KIRP: https://kirp.pl/zaproszenie-na-minispotkanie-online-23-09-2020-r-z-tureckim-adwokatem-mengu-gok%d2%abe-nt-tureckiej-rewolucji-prawnej/
Serdecznie zapraszamy!