Kurs Prawne i techniczne aspekty cyberbezpieczeństwa na Akademii Leona Koźmińskiego.

To już ostatnie dni naboru na IV edycję kursu „Prawne i techniczne aspekty cyberbezpieczeństwa” organizowanego przez Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Kurs to doskonała szansa na wzbogacenie wiedzy o prawne i techniczne aspekty cyberbezpieczeństwa.

Kurs zaczyna się  już 13 kwietnia 2024 r.

Specjalnie dla członków OIRP Gdańsk Uczelnia oferuje 10 % rabat (hasło: OIRP Gdańsk).

Kurs obejmuje:

64 godziny – praktycznych wykładów i warsztatów dotyczących technicznych i prawnych aspektów cyberbezpieczeństwa (on-line), Świetni wykładowcy, praktycy! ⚖ Szeroka tematyka prawnicza, w tym: – cyberprzestępczość, – krajowy system cyberbezpieczeństwa, – regulacje europejskie i międzynarodowe, – cyberbezpieczeństwo w sektorze finansowym i medycznym, – cyberwojna, AI, technologia kwantowa,

– zarządzanie incydentami 🖥 Techniczne aspekty cyberbezpieczeństwa: – zasady działania sieci, – usługi sieciowe, – przegląd ataków i metod hakerskich, – informatyka śledcza, Zagadnienia techniczne przedstawione zostaną w sposób dostosowany do potrzeb i wymagań prawników. 🛡 Wiedza i umiejętności niezbędne do świadczenia pomocy prawnej w różnego rodzaju projektach dot. cyberbezpieczeństwa (np. prowadzenia postępowań sądowych, obsługi firm z sektora cyberbezpieczeństwa, zapewnienia zgodności z wymaganiami cyberbezpieczeństwa).

Więcej informacji i zapisy: