Uroczystość Ślubowania Radców Prawnych – 6 lipiec 2024

ŚLUBOWANIE RADCOWSKIE 2024 – KOMUNIKAT

W związku z zaplanowaną na dzień 6 lipca 2024 r. uroczystą ceremonią ślubowania radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku, która odbędzie się w Audytorium Europejskiego Centrum Solidarności o godz. 11:00, uczestnicy tego wydarzenia uprzejmie proszeni są o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

OBECNOŚĆ NA ŚLUBOWANIU

Osoby, które nie mogą wziąć udziału w uroczystości ślubowania radców prawnych, zaplanowanej na dzień 6 lipca 2024 r., zobowiązani są zgłosić ten fakt Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku najpóźniej do dnia 2 lipca 2024 r., kierując wiadomość mailową na adres: oirp@oirp.gda.pl. W tytule wiadomości prosimy wskazać: „Nieobecność na uroczystości ślubowania radców prawnych”.

DODATKOWY TERMIN ŚLUBOWANIA

Osoby, które nie mogą stawić się w zaproponowanym terminie, obowiązane są ustalić indywidualnie termin ślubowania, kontaktując się z Biurem Rady przy ul. Nowe Ogrody 35.

 INFORMACJE DLA OSÓB PRZYSTĘPUJĄCYCH DO ŚLUBOWANIA W DNIU 6 LIPCA 2024 ROKU

Miejsce wydarzenia

Europejskie Centrum Solidarności
pI. Solidarności 1, 80-863 Gdańsk
Audytorium

Podczas ślubowania będzie możliwość zaparkowania samochodu w parkingu podziemnym Europejskiego Centrum Solidarności.

Osoby towarzyszące

Osoby przystępujące do ślubowania mogą zaprosić na uroczystość osoby towarzyszące. Z uwagi na fakt, że uroczystość odbywa się w audytorium Europejskiego Centrum Solidarności, nie ma limitu osób towarzyszących.

Togi

Osoby przystępujące do ślubowania proszone są o uczestniczenie w wydarzeniu w togach radcowskich.

Zaświadczenia

Osoby przystępujące do ślubowania prosimy o przybycie odpowiednio wcześniej przed uroczystością w celu podpisania zaświadczeń. W tym celu konieczne jest posiadanie ze sobą dowodu tożsamości.

UWAGA: Podpisanie zaświadczenia jest konieczne w celu potwierdzenia uzyskania uprawnień zawodowych.

Harmonogram podpisywania zaświadczeń

  • Osoby posiadające nazwisko na literę A-J 10:00
  • Osoby posiadające nazwisko na literę K-R 10:20
  • Osoby posiadające nazwisko na literę S-Z 10:40

 UWAGA: Prosimy wszystkich o punktualne przybycie w celu uniknięcia opóźnienia w rozpoczęciu uroczystości.

Sposób zajmowania miejsc podczas uroczystości

Osoby przystępujące do ślubowania będą zajmowały miejsca w sposób alfabetyczny. Mapka wraz z numeracją miejsc zostanie udostępniona po zgłoszeniu ewentualnych nieobecności na ślubowaniu w dniu 6 lipca 2024 r.

 

Wszystkich ślubujących wraz z rodzinami zapraszamy na Piknik z okazji Dnia Radcy Prawnego. Tegoroczna edycja odbędzie 6 lipca 2024 roku! Start o godzinie 15:00 w Sopocie. Więcej informacji: https://oirp.gda.pl/aktualnosci/piknik-z-okazji-dnia-radcy-prawnego-6-07-2024-2/