Szkolenie – Jak wdrożyć system do zarządzania kancelarią – przygotowanie, zagrożenia, korzyści – 19 października 2021

Szanowni Państwo,

zapraszam na szkolenie “Jak wdrożyć system do zarządzania kancelarią – przygotowanie, zagrożenia, korzyści”

Prowadzący:

Marcin Szymankiewicz, CEO Advisor Systems Sp. z o.o. – inżynier, ekspert w zakresie technologii dla prawników z wieloletnim doświadczeniem.

Termin:

19 października 2021, godz. 16:30

ZAPISY:

TEMATYKA SZKOLENIA:

Szkolenie kładzie nacisk na praktyczne możliwości, jakie daje radcom prawnym wykorzystanie technologii. Porusza takie zagadnienia jak m.in.:

• System do zarządzania czyli widok 360 stopni na sprawy kancelarii i czy wystarczy nam Excel?
  • Jak system do zarządzania zwiększa wygodę oraz efektywność pracy i od czego to zależy?
  • Pandemia spowodowała zmiany w sposobie naszej pracy, komunikacji i myślenia o bezpieczeństwie.

Czy nowoczesne rozwiązania mogą nam w tym pomóc?

• Co wspólnego ze sobą mają maraton i wdrożenie systemu?
  • Czy warto szyć garnitur na miarę?
  • W jaki sposób przygotować się do wyboru i wdrożenia systemu, aby uniknąć podręcznikowych pułapek?

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W SZKOLENIU?

Prawnicy często obawiają się technologii, a szczególnie – procesu wdrożenia, który niesłusznie uchodzi za trudny i długotrwały. Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby zadać pytania ekspertowi, który wdrożeniami zajmuje się na co dzień, a także rozjaśnić wszystkie wątpliwości i poszerzyć swoją ogólną wiedzę na temat technologii dla prawników, systemów do zarządzania kancelarią i zwiększania efektywności pracy.