Zajęcia z Samoobrony dla członków OIRP! – Pierwsze zajęcia w niedziele !

Przypominamy, że już w najbliższą niedzielę zaczynamy przygodę z samoobroną, kto się jeszcze nie zapisał, zapraszamy do kontaktu, wszystkie informacje w ogłoszeniu poniżej!

———————————————————————————————–

Czas się ruszyć!

Szanowni Państwo,

dzięki uprzejmości naszego kolegi, Pana Partyka Frąckowiaka, aplikanta radcowskiego, byłego reprezentanta Polski w judo, występującego z sukcesami w imprezach międzynarodowych i ogólnopolskich, posiadacza czarnego pasa (1 DAN), trenera III klasy,

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA Z SAMOOBRONY.

Kiedy i gdzie?
Szkoła podstawowa nr 81
Ul. Profesora Michała Siedleckiego 14, 80-299 Gdańsk Osowa.

W każdą niedzielę godz. 10:00 oraz 11:00.

Startujemy 3 marca 2024 roku.

PODZIAŁ NA GRUPY:

Grupa I – Dzieci + Dorośli

Judo z samoobroną poprzez zabawę i podstawową motorykę. Będą to zajęcia ukierunkowane na dzieci, które mógłby aktywnie spędzić czas z zabieganymi w tygodniu rodzicami a najlepiej rodzicem, żeby było do pary. Zadbamy nie tylko o kondycję fizyczną członków samorządu, ale także o ich zdrowie mentalne, które jest potrzebne w tym zawodzie i o wartości rodzinne. Najmłodsze dzieci, jakie mogą wziąć udział w szkolenium powinny mieć min. 6 lat.
Przewidywany czas treningu 1 godzina.

Grupa II

Zajęcia dla osób 16+ (radcowie/aplikanci/ dorośli członkowie rodziny)
Grupa ukierunkowana na wysiłek fizyczny, judo z elementami samoobrony. Do tego elementy podstawowej gimnastyki.
Przewidywany czas treningu 1 godzina 15 minut.

Zapraszamy wszystkich chętnych do aktywnego uczestnictwa w zajęciach bez względu na poziom umiejętności sportowych i doświadczenie. Zajęcia są ukierunkowane na osoby, które mają pierwszy raz z matą lub będą musiały odświeżyć sobie wiedzę.

STRÓJ.

Strój sportowy.
Koszulka: zalecany ubiór z materiału śliskiego, sztucznego (poliester z elastanem) ale zwykła koszulka bawełniana też będzie dobra.Spodenki: krótkie sportowe,
Na macie nie trenuje się w skarpetkach ani innych butach np. bokserskich.
Judoga lub inna forma gi bardzo mile widziana.

Uwaga. Niestety aktualnie na terenie sali jest problem z prysznicem, ponieważ nie działa 🙁

Szanowni państwo chęć udziału zgłaszamy bezpieczeństwo na e-maila do naszego trenera patryk.frackowiak@oirp.gda.pl