X Jubileuszowy Pomorski Rajd Pieszy Radców Prawnych – Krynica Morska – Piaski (6-9 czerwca 2024 r.)

X Jubileuszowy Pomorski Rajd Pieszy Radców Prawnych

KRYNICA MORSKA – PIASKI

(6-9 czerwca 2024 r.)

Koleżanki i Koledzy,

Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku z przyjemnością ogłasza, że z uwagi na przypadający jubileusz tegoroczny Pomorski Rajd Pieszy Radców Prawnych, powraca do miejscowości Piaski k. Krynicy Morskiej, która szczególnie zapisała się w pamięci Uczestników dzięki wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji i wspaniałej kuchni.

Bazą noclegową rajdu będzie odnowiona „Willa Słoneczna” w bezpośrednim sąsiedztwie Restauracji „Four Winds” gdzie będziemy się posilać.

W programie Rajdu planujemy m.in. piesza wycieczka Mierzeją Wiślaną; rejs do Fromborka i zwiedzanie miasta i okolic; wspólne, jubileuszowe ognisko. Szczegóły i przebieg tras jest aktualnie projektowany z założeniem 15-20 km dystansu z możliwością skrótu.

Ramowy program imprezy:

6 czerwca
Od godz. 16.00 kwaterowanie uczestników w pokojach obiektu.
19.00 – uroczysta kolacja przy ognisku i grillu

7 czerwca

9.00 – śniadanie
10.00 – 17.00-wycieczka piesza po Mierzei Wiślanej
17.00 Obiadokolacja

8 czerwca

9.00 – śniadanie
9.00 -18.00 – rejs do Fromborka; zwiedzanie miasta i okolic
18.00 uroczysta kolacja przy ognisku i grillu

9 czerwca

9.00 – 10.00 śniadanie.
Od 10.00 pożegnanie Uczestników.

Uwaga: Dokładamy starań aby wybrać dla Państwa możliwie najatrakcyjniejsze trasy w wybranej okolicy z uwzględnieniem możliwości wszystkich Uczestników. W tym celu dokonujemy wyboru tras po osobistym ich sprawdzeniu tj. ich przejściu. Z uwagi na to, że nie wszystkie możliwości zostały jeszcze zweryfikowane powyższy program jest ogólny a szczegóły programu Rajdu mogą się różnić od podanych wyżej. Wszelkie aktualizacje będziecie otrzymywać Państwo na bieżąco. Prosimy o wyrozumiałość.

Koszt uczestnictwa:

500 zł – Radcowie prawni i aplikanci radcowscy z OIRP Gdańsk wraz z osobami bliskimi.

710 zł  – Radcowie prawni i aplikanci radcowscy spoza OIRP Gdańsk wraz z osobami bliskimi.

W ramach w/w kwot zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie zgodnie z programem, rejs statkiem, ewentualne przewozy autokarem, ubezpieczenie, opłata miejscowa.

Chętnych prosimy o wypełnienie karty uczestnictwa, podpisanie zgody o przetwarzaniu danych osobowych i przesłanie skanów na adres e-mail oirp@oirp.gda.pl

Serdecznie zapraszamy
Rada OIRP Gdańsk