Wycieczka dla członków OIRP Gdańsk – Panorama Afryki – RPA – OSTATNIE 6 MIEJSC!

ZOSTAŁO ZALEDWIE 6 MIEJSC!


Panorama Afryki – RPA

Komisja ds. Kultury serdecznie zaprasza radców prawnych oraz aplikantów, wraz z osobami towarzyszącymi do udziału we wspólnym wyjeździe. W tym roku naszym kierunkiem będzie Afryka a konkretnie Republika Południowej Afryki. Kosmopolityczny Kapsztad, Johannesburg i Przylądek Dobrej Nadziei, góry, winnice, odpoczynek na piaszczystej plaży oraz oczywiście wspaniałe safari – tego wszystkiego możemy się spodziewać podczas wycieczki. Dodatkowym atutem niech będzie fakt, że wylatujemy z Gdańska (rozkład lotów w załączonym programie).

Termin wycieczki to 24.11- 05.12.

Cena za osobę w pokoju dwuosobowym wynosi 12 199 PLN oraz 210 EUR płatne na miejscu pilotowi.

Przed podjęciem decyzji uprzejmie prosimy o zapoznanie się z załącznikiem zawierającym program wycieczki oraz szczegóły dotyczące warunków wycieczki.

W wycieczce mogą uczestniczyć radcowie prawni, aplikanci radcowscy oraz osoby towarzyszące (powyżej 12 roku życia – z uwagi na intensywny program zwiedzania).

Zgłoszenia należy przesyłać na adres radca.kultura@oirp.gda.pl do dnia 15 marca 2024 r. przy czym liczba miejsc jest ograniczona.

W tytule maila prosimy wpisać RPA zaś w jego treści wskazać następujące informacje:

1. Imię nazwisko radcy prawnego

2. liczbę osób

3. Rodzaj pokoju:

a) dwuosobowy

– w przypadku udziału osoby towarzyszącej proszę wpisać – „osoba towarzysząca” bez podawania danych tej osoby

– w przypadku braku osoby towarzyszącej w miarę możliwości proszę wskazać radcę prawnego, z którym chciałoby się dzielić pokój bądź wpisać „dowolna osoba”

b) jednoosobowy

Jak zawsze, Państwa zgłoszenia do KK, zarówno co do chęci udziału w wycieczce jak i liczby osób towarzyszących, nie stanowią wiążącej deklaracji, są jedynie informacją czy uda się zebrać minimalną liczbę chętnych osób .

Komisja ds. Kultury