Walka do końca Reprezentacji Piłkarskiej w International Lawyers Football Tournament!

Nasza reprezentacja piłkarska w dniach 3-4 czerwca na stadionie Ogniwo Sopot rywalizowała w  Międzynarodowym Turnieju Prawników – International Lawyers Football Tournament organizowanym przez Okręgową Radę Adwokacką w Gdańsku.

W rozgrywkach wzięło udział 10 zespołów adwokackich i radcowskich.

W pierwszym dniu nasi reprezentanci rywalizowali w fazie grupowej, w której to po zwycięstwach z ORA Zielona Góra – 8:2 oraz ORA Warszawa 2:0, zremisowali w „debrach Gdańska” z PIA Gdańsk 1:1 oraz musieli uznać wyższość Gramy Bydgoszcz przegrywając 2:0. Taki wyniki pozwoliły zająć 3 miejsce w Grupie A.

Naszym rywalem w ćwierćfinale był zespół OIRP Olsztyn. Po wyrównanym spotkaniu w którym to decydowała 1 gol, nasi koledzy musieli uznać wyższość tych z Olsztyna, którzy to cieszyli się z awansu po półfinału.

Nasz zespół mimo tego, że celem był medal w turnieju nie spuścił głów i w pojedynkach o miejsca 5-8 pewnie zwyciężyli ponownie z ORA Zielona Góra oraz ORA Warszawa odpowiednio w stosunkach 4:1 i 4:0 i zajęli ostatecznie 5 miejsce!

Z kronikarskiego obowiązku wskazujemy, że najlepszą okazała się drużyna Izba Adwokacka w Katowicach, II miejsce zajęli pogromcy naszej reprezentacji czyli  OIRP Olsztyn, a na najniższym stopniu podium stanęli  GRAMY Bydgoszcz!


Górny rząd: r.pr. Rafał Gregorczyk, r.pr. Dawid Szadaj, r.pr. Korneliusz Głuchowski, r.pr. Marcin Woźniak, r.pr. Tomasz Bronk, r.pr. Krzysztof Jurczak,  r.pr. Tomasz Sinkiewicz

Dolny rząd: r.pr. Mateusz Grzelak (gościnie z OIRP Toruń), r.pr. Krzysztof Jóźwiak, apl. radcowski Bartłomiej Trzebiatowski, r.pr. Sebastian Fischer

Bardzo chcemy podziękować Pomorskiej Izbie Adwokackiej za wspaniałą organizację! Serdecznie gratulujemy zwycięzcom turnieju i już nie możemy doczekać się kolejnych zmagań już za rok!