Relacja z zajęć z samoobrony OIRP Gdańsk

W dniu 3 marca 2024 r. odbył się pierwszy trening samoobrony dla członków Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku oraz ich rodzin.

W tym dniu pojawili się pierwsi chętni tatusiowie ze swoimi pociechami. Na miejscu od razu okazało się, że trening był dużo bardziej wymagający dla ojców niż synów- dzieci w wielkim skupieniu słuchały uwag trenera, z radością i właściwym dla tego wielu uśmiechem na twarzach realizowały założenia, zaś ojcowie również z lekkim uśmiechem, aczkolwiek według niektórych, bardziej przypominającym krzywiznę twarzy, próbowali dorównać swoim młodszym partnerom.

Wszystko odbyło się w profesjonalnie przygotowanej sali do treningów, w Szkole Podstawowej nr 81 w Gdańsku Osowa, pod czujnym okiem naszego kolegi aplikanta Pana Patryka Frąckowiaka, byłego reprezentanta Polski w judo, posiadacza czarnego pasa (1 DAN), trenera III klasy, który z wielką skrupulatnością i sumiennością przekazywał nam tajniki JUDO.
Atmosfera była przyjazna, sprzyjająca nauce i rozwijaniu naszych umiejętności.

Zachęcam wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w przyszłych treningach. Niedziela godz. 10.00! Niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy znajdzie coś dla siebie.

Wszystkie szczegóły: https://oirp.gda.pl/aktualnosci/sport-rekreacja/zajecia-z-samoobrony-dla-czlonkow-oirp/