Prawnicze zawody narciarskie – 10ta edycja! – 5 lutego 2023 roku o godzinie 11:00 w Wieżycy

Szanowni Państwo, Drodzy Koleżanki i Koledzy!

Czekaliśmy, czekaliśmy – i obecnie mamy już pewność! Zima dwa razy dała swój znak w Trójmieście – a teraz komunikaty wskazują na jej powrót, na pewno na Kaszubach. Możemy więc po raz kolejny zaproponować wspólną rodzinną imprezę narciarską dla miłośników nart.

Prawnicze zawody narciarskie odbywają się już po raz dziesiąty!

Impreza rozpocznie się w niedzielę, 5 lutego 2023 roku o godzinie 11:00 w Wieżycy (to jedynie ok. 30 minut od granic Gdańska) na stoku Koszałkowo.

Stok ten zawsze był perfekcyjnie przygotowany w dacie naszych zawodów – mimo tego, że aura np. w Trójmieście nie zawsze była zimowa. Nawet obecnie działa – zachęcamy do sprawdzenia warunków na stronie https://wiezyca.pl/kamera-live-kaszuby-pomorskie/

W zawodach (narciarstwo alpejskie i snowboard) będą mogli wziąć udział adwokaci, sędziowie, radcy prawni, prokuratorzy, notariusze, komornicy i prawnicy „naukowcy” z Wydziału Prawa UG, aplikanci wszystkich samorządów, referendarze i – przede wszystkim – członkowie ich rodzin, w tym (szczególnie!) dzieci.

W tych zawodach nie będzie przegranych!

Planujemy kilka dziecięcych kategorii wiekowych (z podziałem na dziewczynki i chłopców), a także kilka „dorosłych”, odrębnie dla nieco starszych dziewcząt i wiecznych młodzieńców. Planujemy również zawody snowboardowe.

Bardzo ważna będzie też kategoria rodzinna.

Preferowane są zapisy drogą elektroniczną (info@qbasport.pl – z podaniem wieku i „branży”), będzie to też można zrobić w dniu zawodów od 9:30.

Udział w zawodach wiąże się z wpisowym w wysokości 40 zł od osoby, w jego ramach otrzymujemy 4 wjazdy wyciągiem, posiłek do wyboru w Barze „U Gosi” – a dla dzieci dodatkowo dwa znajdy oponami na stoku (snowtubing).

Po zawodach odbędzie się uroczysta dekoracja laureatów.

W Wieżycy śnieg jest pewny. Bieżące informacje będą ukazywały się na stronach internetowych naszych samorządów i na profilach FB ośrodka Koszłkowo.

Serdecznie zapraszamy!

W imieniu ORA w Gdańsku,
Adw. Janusz Masiak,
jm@hebel-masiak.pl
tel. 604 108 745

W imieniu OIRP w Gdańsku,
R. pr. Jarosław Mydlarski
jaroslaw.mydlarski@gmzp.pl
tel. 503 425 889