Piłkarska reprezentacja OIRP Gdańsk znowu w grze

(c) pixabay

Piłkarska reprezentacja OIRP Gdańsk znowu w grze

Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa, piłkarska reprezentacja OIRP Gdańsk wróciła na piłkarskie boiska w kolejnej już edycji Piłkarskiej Ligi Szóstek „PL3” zrzeszającej na sportowych arenach przedstawicieli biznesu z całego Trójmiasta.

Bardzo dobry wynik osiągnięty w zimowej edycji rozgrywek, gdzie nasza reprezentacja zajęła najwyższe w swojej historii 3 miejsce, potwierdzony następnie w corocznym VIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej Środowisk Prawniczych w Pruszczu Gdańskim gdzie wystawiliśmy dwie drużyny plasujące się odpowiednio na 2 i 4 miejscu, zapowiadały niezwykłe emocje związane z powrotem naszych piłkarzy na boiska trawiaste. W kuluarach dało się słyszeć zapowiedzi, że tym razem OIRP Gdańsk również powalczy o medale.

Start rozgrywek został jednak przesunięty z uwagi na obostrzenia związane z epidemią koronawirusa. Powyższe nie przeszkodziło jednak naszym zawodnikom w intensywnych, choć indywidualnych, przygotowaniach do nowego sezonu.

Potwierdzeniem ciężkich treningów realizowanych w lasach i mieszkaniach naszych zawodników są bardzo dobre wyniki na starcie rozgrywek. W jedenastu rozegranych spotkaniach zdobyliśmy zawrotne 18 punktów. W związku z powyższym zajmujemy aktualnie 6 miejsce w tabeli, tracąc tylko dziesięć „oczek” do strefy medalowej i zacięcie depcząc rywalom po piętach.

Wszystkich naszych kibiców zapraszamy do śledzenia relacji z naszych spotkań na stronie organizatora rozgrywek http://pl3.com.pl/ gdzie co tydzień zamieszczane są zapowiedzi naszych meczów oraz relacje foto i video.

Jednocześnie w dalszym ciągu, w związku z dużą liczbą gier oraz licznymi zaproszeniami do udziału w turniejach branżowych, zapraszamy wszystkie niedoszłe gwiazdy futbolu, które marzenia o podbijaniu sportowych aren porzuciły na rzecz walki na salach sądowych do dołączenia do naszej drużyny.

Nie mamy wymagań co do kandydatów do gry w drużynie, poza doświadczeniem gry w polskiej Ekstraklasie bądź przynajmniej drugiej lidze Premier League (Anglia). Chętnych do gry zapraszamy do kontaktu z kapitanem drużyny, Marcinem Czuganem (mczugan@gmail.com). Sportowe emocje i dobra zabawa gwarantowane!

Sporządzili:

Marcin Czugan
Marcin Woźniak