II Festiwal wodny 21.04.2024r.

W tym roku podobnie jak w poprzednim mam zaszczyć w imieniu Komisji ds. integracji, sportu i turystyki przy OIRP Gdańsk zaprosić Wszystkich miłośników sportów i zabaw wodnych na kolejną edycję II Festiwalu Wodnego.

Stąd serdecznie zapraszam wszystkich radców prawnych i aplikantów radcowskich wraz z pociechami, tymi dużymi i tymi małymi na następną imprezę wodną. 

ZAPRASZAMY JUŻ 21 KWIETNIA 2024 ROKU NA GODZ. 11.00

na spotkanie rodzinne o charakterze rekreacyjno-sportowym w Aqua Centrum Kolbudy

Podczas naszego Festiwalu, przewidujemy mnóstwo zabawy, okraszonej konkurencjami sportowymi. A będą to między innymi zabawy na deskach Sup, aquafitnes, biegi w kuli pneumatycznej, nurkowanie, w tym intro nurkowe, skoki, zabawy z specjalistycznym sprzętem pływackim oraz wyścigi na łódkach oraz nowość DMUCHANY TOR PRZESZKÓD!!!

Poza tym mnóstwo innych ciekawych atrakcji o wyszukanych nawach, jak: Materacoshow, Rękawkobranie, dla miłośników magii będzie konkurencja zwana „Ratuj się kto może”, będą nawet Konie na wybiegu. Imprezę zakończy mecz piłki wodnej. 

A to wszystko dla Nas i naszych rodzin odbędzie się w bajecznej atmosferze, przy pięknych kolorowych światłach i fantastycznej muzyce!!

Tych którzy chcą pełnić rolę kibiców również serdecznie zapraszamy, przewidujemy mini poczęstunek z napojami oraz ciekawe gadżety. 

Zgłoszenia przyjmowane będą na adres e-mail:komisja.sportu@oirp.gda.pl, w którym należy wskazać imię i nazwisko uczestnika, ilość osób towarzyszących, w tym ilość aktywnych uczestników oraz koniecznie tel. do kontaktu. 

Zgłoszenia przyjmowane będą do 14 kwietnia 2024 roku.

Proszę pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona!!!

DLATEGO W PRZYPADKU PRZEKROCZENIA LIMITU UCZESTNIKÓW (90 osób) PRZEWIDUJEMY MOŻLIWOŚĆ ZAKOŃCZENIA ZAPISÓW PRZED WW. CZASEM.

Każdy otrzyma potwierdzenie w wiadomości zwrotnej o swoim uczestnictwie.