61 edycja Biegu Westerplatte – zapisy do reprezentacji biegowej OIRP w Gdańsku – Ostatnie miejsca w drużynie OIRP!

***UWAGA***

Z przyjemnością informujemy ze już prawie osiągnęliśmy limit zapisów, zostało dosłownie kilka miejsc na dopisanie się na naszej liście zawodników, za których opłacimy start w zawodach. Jeśli jeszcze nie podjąłeś decyzji, to ostatnia chwila. Wszystko zatem wskazuje na to, ze zbierzemy kompletną drużynę OIRP jeszcze przed zakładanym 28 lipca.!

Z wielką radością informujemy, że rozpoczynamy zapisy do drużyny biegowej OIRP Gdańsk na 61 edycję Biegu Westerplatte! Ten historyczny bieg odbędzie się w dniu 17 września 2023 roku w Gdańsku.

Jeśli jesteś członkiem OIRP Gdańsk i chcesz dołączyć do naszej drużyny, to teraz jest idealny moment! Aby się zapisać, wystarczy dokonać rejestracji na stronie organizatora: https://biegwesterplatte.pl, zapisać się bez dokonywania płatności, ale koniecznie zaznaczając drużynę OIRP Gdańsk, później już tylko należy wysłać e-mail na adres: tomasz.oleksiewicz@oirp.gda.pl i czekać na informację zwrotną.

Uwaga, termin zgłoszeń dla naszej drużyny upływa 28 lipca 2023 roku, a ilość miejsc jest ograniczona, dlatego w wiadomości zwrotnej będziemy potwierdzać, czy zamieściłeś się na bezpłatny udział w wydarzeniu.
Uwaga, że po tym terminie każdy biegacz i tak nadal może biec z nami jako nasza drużyna OIRP Gdańsk z tym, że będzie musiał samodzielnie już dokonać płatności.

Przed przystąpieniem do biegu zachęcamy do zapoznania się z regulaminem Biegu Westerplatte. Znajdziesz go na oficjalnej stronie wydarzenia.

Dołącz do naszej drużyny OIRP Gdańsk, bądźmy dumą naszego samorządu wspólnie stając na starcie Biegu Westerplatte!

Zapraszamy do zapisów i życzymy owocnych treningów!

Z poważaniem,

r.pr. Tomasz Oleksiewicz
Przewodniczący
Komisji ds. integracji, sportu i turystyki
OIRP w Gdańsku