13. Bieg Fabrykanta – zasady udziału w reprezentacji biegowej OIRP w Gdańsku

Komisja integracji, turystyki i sportu ponownie zaprasza chętnych na coroczne Mistrzostwa Polski Radców Prawnych w Łodzi, organizowane przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Łodzi oraz Krajową Izbę Radców Prawnych w Warszawie, które odbędą się 31 sierpnia 2024 roku.

ZAPISY RUSZAJĄ 29 kwietnia 2024 roku. 

Jak zawsze celem zawodów jest popularyzacja sportu i kultury fizycznej, w szczególności lekkiej atletyki, upowszechnianie aktywnego wypoczynku oraz podnoszenie poziomu sportowego pośród radców prawnych i aplikantów radcowskich, wyłonienie najlepszych biegaczy wśród radców prawnych i aplikantów radcowskich oraz integracja środowiska radców prawnych i aplikantów radcowskich.

Zawody odbędą się w dniu 31 sierpnia 2024 roku w Łodzi w ramach 13. Biegu Fabrykanta.

Wystarczy, że wejdziecie na stronę Bieg Fabrykanta Łódźhttps://biegfabrykanta.pl,

dokonacie zapisu i opłaty wpisowego, a my zajmiemy się resztą, to znaczy: 

zapłacimy za Wasz bilet PKP w obie strony lub zwrócimy równowartość, a dla osób, które zdecydują się zostać na noc, pokryjemy również pobyt w hotelu wraz ze śniadaniem- zorganizowany i wybrany przez nas.

Dla niezdecydowanych, podpowiem, że warto zostać na noc, nie tylko żeby się zregenerować, ale wiem z własnego doświadczenia, że koledzy z Łodzi zawsze organizują uroczystą kolację, w czasie której można spokojnie pogadać o wynikach, o doświadczeniach biegowych. Dla najlepszych to też moment dekoracji i odebrania nagród, a dla tych co nie mają jeszcze dość i zachowali ciut sił, to czas by chwilę “poskakać” przy akordach dobrej muzyki. I uwaga w tym roku bronimy zaszczytnego wysokiego IIII miejsca drużynowego w kategorii Open, ale też II miejsca w kategorii Mistrzostw Polski  Radców Prawnych i Aplikantów, i jakże prestiżowego indywidualnego tytułu Mistrza Polski Radców Prawnych. 

Ze względu na konieczność rezerwacji hotelu, ale też ograniczoną liczbę uczestników zawodów, o czym na stronie organizatora, proszę o zgłaszanie się do mnie poprzez adres e-mail:

komisja.sportu@oirp.gda.pl, zaraz po zapisaniu się na wydarzenie i opłaceniu zawodów. 

Zapisy ruszają 29 kwietnia 2024roku. 

ZE WZGLĘDU NA SPORE KOSZTY, ILOŚĆ UCZESTNIKÓW JEST OGRANICZONA- MAKSYMALNIE 18 OSÓB, proszę pamiętać liczy się kolejność zgłoszeń. 

W mailu zwrotnym będę informował o tym czy ktoś zmieścił się na liście. 

PS. Uprzedzając pytania o transport, jeśli ktoś z Państwa zdecyduje się na dojazd autem prywatnym, robi to na koszt własny, my zwracamy koszt jak za pociąg, o czym powyżej.  

Zapraszam do udziału. 

Regulamin organizatora:

https://biegfabrykanta.pl/regulamin/

r.pr. Tomasz Oleksiewicz
Przewodniczący
Komisji ds. integracji, sportu i turystyki
OIRP w Gdańsku
e-mail: tomasz.oleksiewicz@oirp.gda.pl