Podkomisja ds. Praw Zwierząt – apel o wsparcie schroniska Promyk!

Koleżanki i Koledzy, PODKOMISJA DS. PRAW ZWIERZĄT przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku zwraca się do Was z pilną prośbą o wsparcie!

W schronisku Promyk w Gdańsku pojawiło się niedawno ponad 60 psiaków uratowanych z pseudohodowli, które potrzebują Naszej pomocy bardziej niż kiedykolwiek.

Obecnie Schronisko intensywnie pracuje nad zapewnieniem godnych warunków higienicznych i opieki zdrowotnej dla tych skrzywdzonych i zaniedbanych zwierząt. W tej trudnej sytuacji każda forma wsparcia ze strony Naszej społeczności jest niezwykle cenna. Schronisko poszukuje karmy dla szczeniąt i matek karmiących, puszek oraz suchej karmy, a także kojców wybiegowych dla szczeniąt. Każdy gest dobroci w tej sprawie będzie ogromnie ceniony przez Schronisko. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 58/522 37 80. Dary można dostarczać do Schroniska o dowolnej porze, na adres: ul. Przyrodników 14.

Jeśli ktoś z Państwa woli wesprzeć Schronisko finansowo to Nasza koleżanka r.pr. Agnieszka Mach utworzyła na ten cel zrzutkę. Wpłaty można dokonać pod poniższym linkiem: https://zrzutka.pl/g73axk.

Całość zebranych środków zostanie przeznaczona na zakup niezbędnych środków pomocy dla Schroniska.

Dziękujemy z całego serca za Waszą życzliwość i wsparcie!