Piknik z okazji Dnia Radcy Prawnego – relacja z wydarzenia

W sobotę, 6 lipca 2024 roku, na Stadionie SKLA w Sopocie, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku zorganizowała coroczny piknik z okazji Dnia Radcy Prawnego. Wydarzenie, które rozpoczęło się o godzinie 15:00 i przyciągnęło tłumy uczestników.

Pogoda tego dnia była idealna na piknik – pełne słońce i ciepły, letni wietrzyk sprawiły, że nikt nie miał ochoty siedzieć w domu. Stadion SKLA w Sopocie wypełnił się kilkuset osobami, w tym połowa uczestników to dzieci. Wszyscy przybyli w doskonałych humorach, gotowi na wspólną zabawę i świętowanie.

Program pikniku był bogaty i różnorodny, oferując atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych uczestników. Dla dorosłych przewidziano m.in. rozgrywki sportowe, występy DJ-a oraz kulturalne występy, które przyciągnęły wielu miłośników dobrej zabawy.

Jednak to najmłodsi uczestnicy byli w centrum uwagi, a dla nich przygotowano wiele interesujących zajęć. Teatr Katarynka zapewnił wspaniałą rozrywkę, wystawiając pełne magii i humoru przedstawienia. Dzieci miały również okazję uczestniczyć w warsztatach teatralnych, uczyć się chodzenia na szczudłach oraz tworzyć obrazy! Strefa baniek i zjeżdżalnia cieszyły się ogromną popularnością, a przygotowane konkursy sportowe dostarczały mnóstwo emocji.

Jednym z najważniejszych punktów programu był namiot teatralny, który stanowił doskonałą oazę spokoju i chłodu dla najmłodszych uczestników. Podczas gdy na zewnątrz słońce mocno świeciło, wewnątrz namiotu panowała przyjemna atmosfera, co pozwoliło dzieciom w pełni skupić się na spektaklach i cieszyć się komfortem oglądania.

Nie zabrakło również rozmaitych animacji i gier sportowych, które zachęcały do aktywności fizycznej i integracji. Na uczestników czekał również doskonały catering, oferujący dania mięsne i wegetariańskie, napoje oraz piwo, które orzeźwiało w gorące popołudnie.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia i zapraszamy na kolejne edycje pikniku!