Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Komisja Praw Człowieka przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka kieruje najlepsze życzenia do dzieci i młodzieży.

Życzymy Wam szczęśliwego, spokojnego dzieciństwa oraz dorastania w poczuciu poszanowania Waszych praw i wolności.

Dokładamy starań, by prawa człowieka – w tym prawa dzieci i młodzieży – były traktowane należycie. Dążymy do tego, byście na swej drodze napotkali, jak najmniej przeszkód dla realizacji Waszych praw.

Mamy nadzieję, że nasza działalność w zakresie budowania świadomości o prawach człowieka pozwoli Wam na swobodne korzystanie z gwarancji wolności. Chcemy, by działania te były dla Was fundamentem, z którego będziecie mogli czerpać i do którego będziecie mogli się odwoływać.