Zniżki dla członków OIRP Gdańsk na studiach podyplomowych na Akadamii Leona Koźmińskiego!

Miło nam poinformować, że Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku jest w gronie partnerów Studiów Podyplomowych – Prawo Nowoczesnych Technologii oraz  Prawo Własności Intelektualnej (IP) organizowanych przez Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie.

→Prawo Własności Intelektualnej (IP)

Główne atuty studiów to:

✔️192 godziny praktycznej nauki o prawie własności intelektualnej, w tym prawie autorskim, prawie znaków towarowych, wzorów przemysłowych, UZNK w świetnej atmosferze!

✔️ Nowa specjalizacja

Udział w studiach pozwoli na uzupełnienie wiedzy zdobytej na studiach prawniczych, czy aplikacji o praktyczne aspekty badania i zgłaszania znaków towarowych, wzorów przemysłowych, sporządzania umów i prowadzenia sporów w zakresie PWI.

✔️Warsztaty, w ramach których słuchacze:

• przeprowadzą badanie znaków towarowych / wzorów przemysłowych (przeszukiwanie baz danych, ocena zdolności rejestracyjnej itp.) • przygotują zgłoszenia znaków towarowych / wzorów przemysłowych• przeanalizują i przygotują pisma w postępowaniu sprzeciwowym,• przeanalizują strategię postępowań sądowych, • przeanalizują i skonstruują postanowienia umów z zakresu prawa autorskiego i prawa własności przemysłowej.

 ✔️Doskonała kadra wykładowców!

Zajęcia prowadzą adwokaci, radcy prawni, sędziowie,  rzecznicy patentowi  i eksperci UPRP  z wieloletnim praktycznym doświadczeniem w sprawach prawa własności intelektualnej.

✔️Aktywne metody nauczania!

Studia opierają się w znacznej części na wspólnej analizie orzecznictwa, studiów przypadków, warsztatach oraz dyskusji i wymianie doświadczeń z uczestnikami studiów. Będziemy pracować na podstawie projektów dokumentacji zgłoszeniowej, wzorów umów i pism procesowych, tzw. mapy myśli oraz studiów przypadków w postaci filmów.

✔️Sesje Q&A

Sesje pytań i odpowiedzi on-line, na których kierownik studiów wraz z zaproszonymi wykładowcami i uczestnikami studiów będą omawiać  zagadnienia prawne (pytania) uprzednio zgłoszone przez uczestników studiów.

Więcej informacji oraz formularz zapisów znajdą Państwo na stronie 👉

https://www.kozminski.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/studia-podyplomowe/prawo-wlasnosci-intelektualnej-ip-dla-prawnikow

→ Prawo Nowoczesnych Technologii

Rzetelne świadczenie pomocy prawnej w zakresie prawa własności intelektualnej wymaga posiadania szerokiej  wiedzy i praktycznych umiejętności, w tym badania i zgłaszania znaków towarowych (wzorów przemysłowych).

Jeśli planujesz rozwijać się w zakresie prawa nowych technologii, to ten kierunek jest w sam raz dla Ciebie! Zajęcia prowadzą prawnicy praktycy z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze skomplikowanych i nowatorskich projektów IT.

Dzięki tym studiom:
🔸poznasz wyzwania prawne nowych technologii, w tym AI, technologii kwantowych, metaverse, czy NFT,

🔸zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat tworzenia umów IT, w tym licencji na oprogramowanie, umów wdrożeniowych i utrzymaniowych,

🔸zyskasz niezbędne umiejętności do rzetelnej obsługi prawnej projektów IT,🔸weźmiesz udział w sesjach Q&A – w ramach której kierownik studiów i wybrani wykładowcy omawiają zagadnienia prawne (pytania) uprzednio zgłoszone przez słuchaczy,🔸poznasz podstawowe zasady zarządzania usługami i projektami IT.

 

Studia obejmują dużo praktycznych warsztatów opartych na analizie realnych przypadków, pracę w grupach projektowych, wymianę doświadczeń i nawiązywanie nowych kontaktów.

 

Więcej informacji oraz formularz zapisów znajdą Państwo na stronie 👉


https://www.kozminski.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/studia-podyplomowe/prawo-nowoczesnych-technologii

 

 

→ RABAT DLA CZŁONKÓW OIRP

Specjalnie dla członków OIRP Gdańsk Uczelnia proponuje – 5 % rabat. Rabat na hasło OIRP Gdańsk (do wpisania w formularzu rejestracyjnym).