Zaproszenie na szkolenie MS pt. Zapewnienie dostępu do wymiaru sprawiedliwości dla osób z niepełnosprawnościami – 15-16 maja Gdańsk!

Szanowni Państwo,

Ministerstwo Sprawiedliwości realizuje projekt pn. „Zapewnienie dostępu do wymiaru sprawiedliwości dla osób z niepełnosprawnościami” w zakresie Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Jednym z zasadniczych założeń Projektu jest zapewnienie dostępu do wymiaru
sprawiedliwości dla osób z niepełnosprawnościami poprzez, zwiększenie poziomu dostępności informacyjno-komunikacyjnej związanej z podniesieniem kompetencji przedstawicieli zawodów prawniczych w zakresie wiedzy związanej z potrzebami oraz sposobami kontaktu z osobami z niepełnosprawnościami.

W ramach tego projektu organizowane są szkolenia dla prawników.

Szkolenie w pomorskim odbędzie się w Gdańsku w terminie 15-16 maja 2023 r.

Miejsce szkolenia:

Hotel Scandic

Podwale Grodzkie 9

Swój udział można zgłosić wypełniając formularz zgłoszeniowy (w załączniku)

Skan formularza zgłoszeniowego proszę przesłać na adres: rekrutacja@dostepnoscwsadach.pl

Informacje szczegółowe odnośnie wydarzenia wszyscy, którzy się zgłoszą otrzymają  od organizatorów w mailu zwrotnym. Materiał szkoleniowy dla grupy zawodów prawniczych został przygotowany uwzględniając specyfikę pracy pełnomocników i notariuszy.

Szkolenie będzie prowadzone przez naszego  kolegę r. pr. Michała Urbana oraz  adw. Katarzynę Hebę.

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w szkoleniach organizowanych w
ramach przedmiotowego projektu!