Zaproszenie na szkolenie English at Work Made Easy

Szanowni Państwo,

w imieniu stowarzyszenia Center For American Studies (CFAS),
działającego we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji UAM w
Poznaniu, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku przekazuje zaproszenie do udziału w English at Work Made Easy! ? –  intensywnym weekendowym szkoleniu prowadzonym w języku angielskim, które odbędzie się w dniach 19-21 lutego (umożliwiając tym samym uczestnictwo osobom pracującym na pełen etat w tygodniu).

Szkolenie English at Work Made Easy! prowadzone jest przez dwójkę native
speakerów z USA (absolwenta George Mason University oraz profesjonalną
nauczycielka języka angielskiego) i ma ściśle praktyczny charakter.
Uczestnicy poznają terminologię niezbędną do rozwinięcia swoich umiejętności w zakresie komunikacji biznesowej i prawniczej w języku
angielskim, ale przede wszystkim zrozumieją jak sprawić, aby ich pisany
i mówiony angielski w miejscu pracy wyróżniał się precyzją i poprawnością. Zdobędą praktyczne umiejętności niezbędne do budowania swojej pozycji w międzynarodowym środowisku pracy.

Aplikować już można już dziś,  a do dnia 3 lutego 2021 obowiązuje tzw. opłata early bird  i wynosi tylko 259 pln. Zapraszamy do odwiedzenia strony www (http://cfaspoland.org). Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez formularz Google zawarty w zaproszeniu.

W załączniku znajdą Państwo oficjalną ofertę szkolenia (w wydaniu otwartym
dla szerokiego grona odbiorców).