Zaproszenie na spektakl „Niespodziewany powrót” – 14 czerwca 2022 – 17:00 lub 20:30

Zaproszenie na spektakl   „Niespodziewany powrót” 

Komisja ds. kultury,  jeszcze przed wakacjami,  zaprasza radców prawnych i aplikantów  z osobami towarzyszącymi  na spektakl   „Niespodziewany powrót” w gwiazdorskiej nieco zaskakującej  obsadzie – na scenie Daniel Olbrychski i  Tomasz  Karolak.

To doskonała rozrywka dla wymagającej widowni. Daniel Olbrychski wciela się w postać aktora, który ma zagrać króla Leara. Szczególna trema i wielkie nadzieje związane z podjęciem tak dużego aktorskiego wyzwania nie są Olbrychskiemu obce. W końcu sam mierzył się z nimi, kiedy grał główne role w spektaklach Szekspira. Tłem dla aktorskich rozterek są skomplikowane relacje rodzinne – kłopoty z partnerami, rodzicami i dziećmi, które niezwykle bawią, jeśli tylko nas nie dotyczą! Ważną postacią jest zwłaszcza syn głównego bohatera – w tej roli doskonale znany publiczności z wielu produkcji telewizyjnych i kinowych Tomasz Karolak. Aktor o dużym talencie komediowym z wejściem w postać też nie będzie miał problemu – w końcu synem jest od urodzenia!

Recenzja: https://www.rp.pl/teatr/art19247921-niespodziewany-powrot-zaskakujacy-duet-olbrychskiego-i-karolaka

Dzień:  14 czerwca 2022, 

Miejsce: Teatr Muzyczny w Gdyni,  

Godzina: 17.30 lub 20.30 

Cena biletów: radca /aplikant 75 zł, osoba towarzysząca 150 zł, 

Termin zgłoszenia na adres: radca.kultura@oirp.gda.pldo 22 maja 2022 r, decyduje kolejność zgłoszeń.

W treści maila należy podać:

  • imię i nazwisko oraz numer wpisu na listę OIRP w Gdańsku,
  • liczbę biletów i numer telefonu,
  • wybraną godzinę spektaklu. Do zobaczenia  Komisja ds. KulturyJoanna Friedrich-Sarad, Marta Małysa, Anna Szarmach, Dorota Chylińska