Zaproszenie członków Izby na kurs “A Practical Guide to Fashion Law” z amerykańską adwokatką i “Akademię Mowy Sądowej”

Szanowni Państwo,

na prośbę Center For American Studies przekazujemy serdeczne zaproszenie członków Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku do udziału w A Practical Guide to Fashion Law (kursie z amerykańską adwokatką, Morgan Cline, J.D., LL.M.) oraz Akademii Mowy Sądowej.

Szkolenia odbywają się w dogodnym formacie wieczorowym i weekendowym na platformie Zoom.

1. A Practical Guide to Fashion Law (piątek 24 lutego 18.00-19.30)

· Cel szkolenia: Począwszy od zarysowania czym jest prawo mody, poprzez problematykę branżową z zakresu prawa pracy i ochrony własności intelektualnej, aż po ekspresowo rozwijające się e-commerce i media społecznościowe, poznasz szereg wyzwań stojących przed prawnikami modowymi (fashion lawyers) bazując na realnych przykładach wprost od ekspertki modowej z USA.

· Prowadząca: Morgan Cline jest prawniczką i przedsiębiorczynią z Nowego Jorku. Rozwinęła dwie odnoszące sukcesy firmy w branży modowej. Zajmowała rozmaite stanowiska w dużych markach modowych, pracując zarówno jako prawnik wewnętrzny (in-house lawyer) oraz konsultant biznesowy.

· Termin rejestracji early-bird z 25% rabatem: 15 lutego 2023.

· Link do pełnego opisu kursu i rejestracji: www.cfasofficial.com/pl/szkolenia-weekendowe/fashion-law-course-with-a-new-york-attorney-entrep

2. Akademia Mowy Sądowej (11 marca 2023 w godzinach 10.00-15.00 i 12 marca 2023 w godzinach 10.00-15.00).

· Cel szkolenia: zapoznanie prawników z najskuteczniejszymi technikami przygotowywania i wygłaszania wystąpień perswazyjnych w kontekście procesowym. Wyjątkowe w Akademii Mowy Sądowej jest połączenie umiejętności przemawiania i argumentacji prawniczej z ogólnymi technikami wystąpień publicznych służącymi przygotowaniu przykuwających uwagę i odnoszących zamierzony efekt mów końcowych w procesie cywilnym bądź karnym.

· Prowadzące: – dr Hanna Wiczanowska – prawniczka i ekspertka z zakresu przemówień publicznych. W okresie październik 2019-luty 2020 r. pracowała w Trybunale Sprawiedliwości Unii Europejskiej w Luksemburgu. Jej kompetencjom zaufały największe międzynarodowe przedsiębiorstwa, m.in.: Jeronimo Martins Polska S.A., GlaxoSmithKline, Jacobs S.A.  – Katarzyna Bruzzanese – trenerka głosu, aktorka, pedagożka i neofilolożka. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w pracy nad głosem z praktykującymi prawnikami, sędziami i wykładowcami. Specjalizuje się w doskonaleniu dykcji, ćwiczeniach impostacji głosu, pracy nad tekstem oraz budowaniu psychologii postaci na potrzeby występowania przed sądem.

· Termin rejestracji early-bird z niemal 33% rabatem: 28 lutego 2023.

· Koszt udziału ze zniżką to tylko 399 PLN (zamiast 599 PLN).

· Link do pełnego opisu szkolenia: www.cfasofficial.com/pl/szkolenia-weekendowe/akademia-mowy-sadowej-march-2023

Rejestracja na szkolenia odbywa się poprzez naszą  internetową: www.cfasofficial.com